JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Raganiukės teatro „Online“ Kalėdos

Raganiukės teatro „Online“ Kalėdos

Kalėdinis Raganiukės teatras – tai jaukumo, šilumos ir nuotykių perlas skubos kupiname mieste. Viskas prasidėjo, kai vieną snieguotą dieną, pas šventiškai pasipuošusią Raganiukę, į svečius aplankyti vaikų, kurie renkasi Raganiukės teatre, užsuko Kalėdų Senelis…

Kalėdų Seneliui taip patiko šėlti su vaikais ir vaidinti teatro scenoje, kad nuo to laiko jis kiekvienais mielais metais atvyksta į Raganiukės teatrą… Tačiau šie metai kitokie, Kalėdoms iškilęs pavojus, todėl Raganiukės teatras gelbėja Kalėdas ir pasinaudodami šiuolaikinėmis technologijomis ir laikydamiesi aukščiausių saugumo reikalavimų pristato „online“ pasirodymus.

Taigi, ką Raganiukės Kalėdų šalyje galima nuveikti šiais metais?

Kalėdų Senelis, ne tik sėdės ir lauks vaikų laiškų, tačiau pats juos rašys ir Kalėdų dieną siųs vaikams tiesiai į namus. Kadangi Kalėdų Senelis nebijo technologijų, rašys ne tik laiškus o ir skambins vaikams telefonu. Jeigu paprasto skambučio neužteks įrodyti, jog tai tikrasis Kalėdų Senelis, jis pasiryžęs pasirodyti vaizdo skambutyje, šventiškoje aplinkoje individualiai pasikalbėti bei pasveikinti.

Savo ruožtu, Kalėdų Senelio nykštukai taip pat nori rengti renginius internete – vienas nykštukas tiesioginės vaizdo transliacijos metu skaitys vaikams Kalėdinę pasaką, o pasakos pabaigoje, visus pasveikins pats Kalėdų Senelis. Kitas nykštukas surengs kūrybines dirbtuves, kur mokys vaikus kaip pasigaminti žaisliuką ant eglutės.

Nauju formatu, vaizdo įrašu, galima išvysti ir jau pamėgta Kalėdinį teatro spektaklį „Kalėdų Senis ir Besmegenis“, kurį kiekvienas žiūrovas galės stebėti jaukiai įsikuręs savo namuose.

Visi Raganiukės teatro Kalėdiniai planai bei idėjos – Kalėdų šalyje www.raganiuke.lt/kaledu-salis/

Nepaisant dabartinės pasaulinės situacijos, Raganiukės teatras padarys šias Kalėdas nepamirštamas.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI