JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Sveikiname Rūtą Petruokienę

Sveikiname Rūtą Petruokienę, dalyvavusią „LG Electronics“ apklausoje ir laimėjusią naują skalbimo mašiną su integruota džiovykle!

Portalas Tavovaikas.lt ir „LG Electronics“ kvietė dalyvauti apklausoje apie dabartinę Jūsų skalbimo mašiną ir kasdienius jos naudojimo įpročius. Dalyvaudami apklausoje galėjote laimėti skalbimo mašiną su integruota džiovykle – tai idealus sprendimas tiems, kurie nori turėti du įrenginius viename ir taip sutaupyti vietos bei laiko skalbiant ir džiovinant drabužius.

Dalyvaukite „LG Electronics“ apklausoje ir laimėkite naują skalbimo mašiną su integruota džiovykle!
Dalyvaukite „LG Electronics“ apklausoje ir laimėkite naują skalbimo mašiną su integruota džiovykle!
Organizatorių archyvas

Naujoji „LG Electronics“ skalbimo mašina su integruota džiovykle turi gausybe šiuolaikinių funkcijų, padėsiančių kovoti su dėmėmis ir bakterijomis kaip niekas kitas. Skalbimo mašinos garų funkcija sunaikina iki 99,9 % alergenų, tokių kaip dulkių erkės, kurie gali sukelti kvėpavimo takų problemų.*

Skalbimo mašina turi „TurboWash™“ ir „Steam™“ funkcijas, taip pat „AI DD™“ išmaniojo skalbimo funkciją. Skalbimo mašinoje veikia „ThinQ™“ technologija su „WiFi“ ryšiu, o mašinos varikliui taikoma 10 metų garantija. Daugiau informacijos apie šią skalbimo mašiną rasite LG interneto svetainėje.

LG naujosios kartos tiesioginės pavaros variklis dirbtiniu intelektu pagrįstą skalbimą paverčia realybe. Pasitelkdama pažangias duomenų technologijas LG mašina užfiksuoja audinio minkštumo lygį ir pritaiko atitinkamą skalbimo režimą, todėl geriau apsaugo audinį. Skalbimo mašinos varikliui taikoma 10 metų garantija.

„TurboWash™“ leidžia skalbti drabužius 59 minutes. Praleiskite mažiau laiko skalbdami ir daugiau laiko gyvendami!

* Didžiosios Britanijos alergijos fondo sertifikuotas ciklas „Allergy Care“ 99,9 % sumažina namų dulkių erkučių alergenų kiekį.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI