JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
JAV policininkas šūviais sužeidė autistą vaiką

JAV policininkas šūviais sužeidė autistą vaiką

JAV Jutos valstijoje policininkas šūviais sunkiai sužeidė autistą vaiką. Pasak amerikiečių žiniasklaidos, 13-mečiui Lindenui Cameronui kulkos pataikė į petį, kulkšnį, pažeidė žarnyną ir šlapimo pūslę.

Vaiko motinos duomenimis, išsiskyrimo baimę jaučiantį berniuką ištiko įniršio priepuolius, kai ji po metų pertraukos vėl turėjo išeiti į darbą. Moteris stočiai KUTV pasakojo iškvietusi policiją, tikėdamasi pagalbos, kad sūnus būtų išvežtas į ligoninę. Ji atvykusiems pareigūnams paaiškino, kad vaikas yra neginkluotas ir savo įtūžiu „tik mėgina gauti dėmesio“. Lindenas bėgo nuo policininkų, tada vienas jų paleido šūvius.

Policijos atstovas patvirtino, kad policininkas šūviais sužeidė vaiką. Esą būta įtarimų, kad 13-metis „ginklu grasino keliems žmonėmis“. Tačiau kartui atstovas pripažino, kad incidento vietoje ginklo nerasta.

Incidentas įvyko praėjusios savaitės penktadienį, tačiau žiniasklaida apie jį pranešė tik antradienį. „Jis mažas vaikas. Kodėl jie jo tiesiog nesugriebė“, – ašarodama sakė motina.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI