JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kate Middleton prasitarė

Kate Middleton prasitarė, kokį neįprastą užkandį mėgsta princesė Charlotte

Didžiosios Britanijos sosto įpėdiniai princas Williamas su žmona Catherine Middleton augina tris vaikus – 5 metų princą George, 3 metų princesę Charlotte ir metukų neturintį princą Louis.

Šią savaitę vieno susitikimo su visuomene metu Kate Middleton prasitarė, kokį užkandį mėgsta jos vidurinėlė. Pasirodo, tai toli gražu ne visų vaikų mėgstamos… alyvuogės! Kokias – žaliąsias ar juodąsias mielai kremta mažoji Charlotte – Kembridžo hercogienė nepaaiškino. Iš tiesų gana netradicinis vaikiškas užkandis, žinant, kad alyvuoges mėgsta net ne visi suaugusieji.

Be to, Kate Middleton prasitarė, kad jos vaikai mėgsta makaronus su sūriu. Prieš kurį laiką anksčiau Kembridžo hercogienė buvo minėjusi, kad jos vaikai mėgsta minkyti picos tešlą. Kai namuose gaminama pica, vaikai mielai prisijungia prie tešlos minkytojų gretų. Pasak daugiavaikės mamos, jiems tai tarsi žaidimas, kuomet jie gali į valias išsipurvinti ir jiems to niekas nedraudžia.

Princas George ir princesė Charlotte
Princas George ir princesė Charlotte
Vida Press

Priminsime, kad vaikai iki 5 metų paprastai labai mėgsta „purvinus žaidimus“, tokius, kurių metu galima žaisti su smėliu, pilstyti vandenį, minkyti, kočioti. Tai svarbu vystant jų pojūčius, žaidimas su moliu, tešla ar kita mase turi teigiamos įtakos smulkiosios motorikos lavinimui.

Alyvuogių mėgėja Charlotte šią gegužę švęs 4 metų gimtadienį. Prieš tai šeimoje laukia dar kita didelė proga – balandžio 23 dieną mažyliui princui Louis sukaks vieneri metai. Beje, jo gimtadienis yra vos už dviejų dienų po karalienės Elžbietos gimtadienio. Karališkoji pora jau anksčiau yra prasitarusi, jog princesė Charlotte mėgsta šokti, o jos vyresnysis broliukas yra Liūto karaliaus fanas ir labai mėgsta lėktuvus.

Princas George ir princesė Charlotte su tėčiu, princu Williamu
Princas George ir princesė Charlotte su tėčiu, princu Williamu
Vida Press

Princas Williamas ir Catherine Middleton stengiasi savo vaikams suteikti kaip įmanoma įprastą vaikystę – lankosi su jai žaidimų aikštelėse, eina pasivaikščioti, moko atjautos ir supratimo, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir vertas pagarbos, nesvarbu, koks jo titulas. Catherine Middleton yra prisipažinusi, kad būti mama yra nelengvas darbas, reikalaujantis daug žinių ir kantrybės. 

Princas Williamas su šeima
Princas Williamas su šeima
Vida Press

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI