JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Sportinių šokių jaunieji talentai garsina Lietuvą

Sportinių šokių jaunieji talentai garsina Lietuvą

Trylikamečių šokėjų Luko Jasinevičiaus ir Meidos Kybartaitės svajonė – tapti Pasaulio čempionais. Ir jie užtikrintai žengia savo svajonės link. Praeitą savaitę vykusiame 2021 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionate Luko ir Meidos pasirodymas teisėjams abejonių nesukėlė: visi jų šokiai įvertinti tik pirmosiomis vietomis.

Ginti savo šalies garbę – maloniausia

 

Šiandien jaunieji šokėjai vėl pluša treniruočių salėje, ruošdamiesi Lietuvos garbę ginti sportinių šokių turnyre „Blackpool Junior festival“, kuris vyks Didžiojoje Britanijoje. Sunku patikėti, kad svarias pergales šokių aikštelėje skinantys Lukas ir Meida poroje šokti pradėjo tik pernai. Iki tol kiekvienas kaupė patirtį ir pelnė titulus atskirai. Būdama vienuolikos, Meida metus laiko gyveno Estijoje ir ten du kartus tapo Estijos čempione. Lukas panašiu laiku pusę metų šokėjo duoną krimto Rusijoje, žymioje Maskvos šokių mokykloje. Vaikai sako, kad gyventi užsienyje be šeimos, jiems buvo labai sunku, tačiau vertėjo. „Gal abu sportavom svetur tam, kad galiausiai būtume sustoję į porą čia, Lietuvoje“ – sako šokėjai. Ir vos pradėję šokti jie iškart pelnė reikšmingą pergalę – pernai tapo Lietuvos sportinių šokių lotynų Amerikos šokių čempionais.

Abu vaikai yra tarptautinių turnyrų ir čempionatų nugalėtojai bei prizininkai. Meida gali didžiuotis tapusi prestižinio Štuttgard turnyro bronzos laimėtoja. Tiesa, jie pripažįsta, kad jausmas, kai stovint ant nugalėtojų pakylos, skamba ne Lietuvos himnas, nėra toks didingas, koks būna girdint savos šalies tautinę giesmę.

 

Mokosi iš profesionalų

 

O tam, kad ant nugalėtojų pakylos galėtų lipti kuo dažniau, vaikai išties daug dirba – treniruojasi kasdien po 6-7 valandas. Atrodytų jau idealiai sušoktas figūras, vaikai treniruočių salėje kartoja ir tobulina iki skrupulų. Be darbštumo šis duetas pasižymi dar ir tuo, kad puikiai sutaria tarpusavyje ir palaiko vienas kitą.

L. Jasinevičius ir M. Kybartaitė atstovauja sportinių šokių klubui „Šokio technikos akademija“. Jaunuosius sportininkus standartinių šokių programoje ruošia profesionalų lygoje šokantys Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva-Lacitis. Lotynų Amerikos šokių programai ruošia profesionalią karjerą jau baigusi trenerė Karina Eremian-Daniškevičė bei buvęs jos partneris, gyvenantis Jungtinėse Amerikos Valstijose Justinas Duknauskas. Fiziniam parengimui vaikus ruošia treneris Alanas Dzeranovas.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI