JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Tapusi mama Laura rado mėgstamą veiklą

Tapusi mama Laura rado mėgstamą veiklą, kuri palengvina kitų jaunų tėvų gyvenimą

Laura su šeima gyvena Klaipėdos priemiestyje. Dvejų metukų Domanto mama šiomis dienomis taps dviejų sūnų mama. Radusi laisvą minutę Laura pasakoja apie motinystės įkvėptą naują veiklą.

Ar veikla, kuria užsiėmėte iki Domanto, buvo kitokia, negu dabar

Anksčiau dirbau muitinės tarpininkavimo srityje, prieš tai – dar kitur, tačiau nei vienas darbas nebuvo panašus į tai, kokios papildomos veiklos ėmiausi dabar, būdama motinystės atostogose.

Dar prieš gimstant sūnui pradėjo „traukti” rankdarbiai. Kai laukiausi pirmą kartą, buvau pamėgusi nėrimą vašeliu, nunėriau keletą darbelių savo mažyliui, tačiau šis pomėgis buvo laikinas. Tapusi mama ir leisdama laiką su kūdikiu, ypač, kol jis buvo dar visai mažytis, nejaučiau laiko stygiaus. Nors su vaiku nuo pat jo gimimo iki šiol esu praktiškai 24/7 per savaitę, tačiau juk turiu ir vyrą.

Asmeninis archyvas

Nesame iš tų šeimų, kuriems vaikus auginti padeda seneliai. Mūsiškiai gyvena visai kitame Lietuvos krašte, todėl mudu su vyru turime dviese pasiskirstyti savo darbus, laiką, skirtą pomėgiams ar pramogoms, o laisvalaikį dažniausiai leidžiame kartu su visa šeima.

Taigi, mano laisvas laikas, skirtas hobiui/papildomai veiklai dažniausiai priklauso nuo vyro, šia veikla užsiimu, kai vaikas miega arba kai vyras grįžta po darbų ir užsiima su vaiku.

Asmeninis archyvas

Kaip kilo veiklos idėja?

„Niežtintiems dantukams“ (feisbuko paskyra – ČIA)

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI