JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Ką veikti: savaitgalio pasiūlymai šeimoms su vaikais

Ką veikti: savaitgalio pasiūlymai šeimoms su vaikais

Svarstote, ką smagaus nuveikus su visa šeima? Kaip tik Jums turime kelis pasiūlymus!

Nuo sporto renginių iki cirko artistų pasirodymų – visa tai tiks tiek pramogoms su pačiais mažiausiais šeimos nariais, tiek su šiek tiek ūgtelėjusiais – juk šeimos ryšiui amžius nesvarbu, svarbu – būvimas drauge.

Jauni, vyresni, dideli ar maži – visi esate laukiami ketvirtadienį vyksiančiame renginyje „Velo Orient”, kuriame turėsite progą išbandyti savo jėgas orientaciniame žaidime dviračiais po Vilniaus centrą. Puiki proga (jeigu dar to nepadarėte) nupūsti dulkes nuo dviračio ir truputį pasimankštinti nardant po Vilniaus centrą ir ieškant tam tikrų objektų. Orientaciniame žaidime gausite nuorodas, pagal kurias radę reikiamą vietą, atsakysite į nesudėtingą klausimą, taip įrodydami jog esate čia, kur reikia. Taip teks pamankštinti ne tik kūną, bet ir protą! Šis pramoginis, o kartu ir kultūrinis renginys sukvies smagiai nusiteikusių, ratuotų žmonių grupę, kuri leisis į smagų nuotykį atrandant įdomias Vilniaus vietas.

Na, o nedraugaujantiems su dviračiais turime kitą pasiūlymą – kino teatre „Pasaka” pradedamas rodyti animacinis filmukas „Išvirkščias pasaulis”, kuriame veikia ypatingi personažai – Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Šie mieli ir spalvingi emocijų žmogučiai yra įsikūrę mergaitės galvoje, kurioje, persikrausčius į naują miestą, kyla sąmyšis – jai nepatinka naujoji mokykla ir ją kankina senųjų draugų ilgesys. Taigi, kaip seksis šiems personažams susitvarkyti mažos mergaitės galvoje ir ar gali Nelaimė ir Baisulys padėti į pasaulį pažvelgti šviesesnėmis spalvomis – apsilankykite kine ir išvyskite visa tai savo akimis.

Visiems, kurie dar negirdėjo – cirkas atvyko į miestą! Klaipėdiečiai savo mažuosius galės supažindinti su šia pramoga vaikams ne tik iš televizoriaus ekranų, bet gyvai – apsilankyti cirko artistų pasirodymuose, kurie bus rengiami Klaipėdoje, prie lengvosios atletikos maniežo. Naujausioje programoje išvysite Poniuką Gošą, Lamą Pūkį, Asiliukę Alą, šuniukus, antytes ir ožkytes. O taip pat jus stebins (ir truputį pagąsdins) žonglieriai, ekvilibristai su kartimis, akrobatai, oro gimnastai ir fakyrai. Na žinoma – gerą nuotaką garantuos cirko klounai! Apsilankykite Amber cirko gastrolėse Jūsų mieste ir mėgaukitės šiltomis emocijomis.

Puiki žinia tėveliams, kurie turi dar tik vaikščioti pradedančius mažylius – juks jiems taip pats reikia dėmesio ir pramogų. Šokio spektaklis „Lopšelis  kviečia užeiti į baltą kupolą, kuriame vaikai ir jų tėveliai iš karto įtraukiami į vaidinimą be žodžių, kur skulptūriniai objektai, garsai ir gražūs kostiumai sukuria stebuklingos patirties lauką. Spektaklį sukūrė šiuolaikinio šokio trupė iš Norvegijos „Dybwikdans”, kuri tiki, jog žmonėms itin svarbu patirti aukštos kokybės meną dar vaikystėje ir ties tuo darbuojasi jau daugiau nei 15 metų. Spektaklis skirtas vaikams iki 3 metų ir užtruks vos 30 minučių, dėl to mažylis visąlaik bus susitelkęs į vykstantį veiksmą ir nuo to nepavargs. Spektaklis vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre, vienuoliktą ir ketvirtą valandą popiet.

Na, o kas nespėjote paėjusį sekmadienį sužinoti, vis tik kas užvis geriausia – šį sekmadienį turite antrą šansą! Į šį svarbiausią gyvenimo klausimą ir bandys atsakyti „Teatriuko” aktoriai teatralizuoto koncerto visai šeimai metu. Koncerte skambės apie penkiolika dainų, sukurtų pagal žymiausių lietuvių autorių eiles (J. Erlicko, R. Skučaitės, V. Palčinskaitės ir t.t.). Dainos, atliekamos „Teatriuko” aktorių Dalios Mikoliūnaitės ir Žilvino Ramanausko, bus paskanintos žaidimais, eilėraščiais, mįslėmis bei užduotimis vaikams ir tėveliams. Taigi tikrai nudžiuginsite savo mažuosius apsilankę šiame nuotaikingame, gyva muzika ir energija pulsuojančiame renginyje – jau šį sekmadienį, Piano.lt vasaros terasoje, Vilniuje.

Smagiausias laikas būna tuomet, kuomet jį praleidžiame su mylimais žmonėmis. O norint jį paversti ne tik smagiu, bet ir įsimintinu – kviečiame apsilankyti renginiuose, kuriuose netrūks įspūdžių, kuriuos norėsis vėl ir vėl išgyventi. Kur.lt  – už nepamirštamas akimirkas drauge!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI