JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kaune kuriama Žaisloteka veiks tokiu principu

Kaune kuriama Žaisloteka veiks tokiu principu, kaip ir biblioteka

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos atnaujintame Z. Kuzmickio padalinyje kuriama Žaisloteka.

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, pristatydama naujovę mieste – Žaisloteką, pažymi, kad ji bus atvira visiems bei veiks tokiu pat principu kaip ir biblioteka. Tačiau Žaisloteka, kurią atidaryti planuojama metams baigiantis, ypatinga tuo, kad į namus iš jos bus galima pasiskolinti ne knygas, o žaislus ir stalo žaidimus. 

Pirmoji Kaune Žaisloteka suteiks galimybę išmėginti naujus žaislus ir nusibodusius pakeisti naujais jų neperkant. Užsisakyti ir rezervuoti žaislus ar žaidimus bus galima ir internetu, o skolinami jie bus dviem savaitėms. Naudojimasis Žaislotekos paslaugomis bus nemokamas, tereikės turėti bibliotekos skaitytojo pažymėjimą.

„Prisidėti prie šio neeilinio Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos projekto ir tapti Žaislotekos rėmėjais gali visi norintys. Kauniečiai kviečiami dovanoti naujus arba panaudotus geros kokybės stalo žaidimus arba žaislus, tokius kaip dėlionės ir mozaikos, konstruktoriai, lėlės ir lėlių namai, mašinėlės, robotai, lauko žaislai. Žaislotekoje veiks ir žaislų mainykla, į kurią atnešus panaudotą, tačiau geros kokybės žaislą, iš mainyklos bus galima nemokamai pasiimti kitą patikusį žaislą“, – teigiama Vinco Kudirkos bibliotekos pranešime.

Žaisloteką atverti miestiečiams planuojama gruodžio pradžioje, akcijos „Knygų Kalėdos“ metu. Planuojama, kad ateityje Žaislotekoje ne tik bus organizuojami stalo žaidimų turnyrai ir kiti renginiai, joje bus galima švęsti vaikų gimtadienius bei kitas šeimos šventes.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI