JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Parodoje „Vaikų šalis“ TAVO VAIKAS rinks mažylį - žurnalo veidą!

Parodoje „Vaikų šalis“ TAVO VAIKAS rinks mažylį – žurnalo veidą!

Metams baigiantis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ kasmet vyksta paroda būsimiems ir esamiems tėvams „Vaikų šalis“. Joje tradiciškai dalyvaujame ir mes, TAVO VAIKAS.

Paroda „Vaikų šalis“ Vilniuje esančiame parodų ir kongresų centre „Litexpo„ vyks lapkričio 23-25 dienomis. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį paroda „Vaikų šalis“ lankytojų lauks nuo 10 val., 5 salėje. 

TAVO VAIKAS taip pat dalyvauja parodoje, tad kviečiame užsukti į mūsų stendą.

Užsiprenumeruok! Parodos metu galėsite ypatingomis sąlygomis užsiprenumeruoti TAVO VAIKO žurnalą. Taip ne tik sutaupysite 40 proc pinigų, negu pirkdami kas mėnesį žurnalą, bet ir gausite dovanų!

Tapk žurnalo veidu! Tai tradicinė TAVO VAIKO akcija parodoje, kurios metu tam tikromis valandomis stende jūsų su mažyliais lauks fotografai. Jie įamžins mažylį ir pasibaigus parodai išrinksime vieną vaikelį, kuris taps TAVO VAIKO žurnalo veidu ir fotografuosis viršelio fotosesijoje!

Fotografai stende dirbs:

penktadienį: 11- 15 val.

šeštadienį: 13-17 val.

sekmadienį: 11-13 val.

Iškeisk kuponą į dovanėlę. TAVO VAIKO žurnaluose Nr.11 ir Nr.12 rasite drambliuko paveikslėlį, kurį reikia iškirpti ir atsinešus į stendą iškeisite į dovanėlę.

Išrink šauniausią 2018 metų TAVO VAIKO viršelį ir laimėk LEGO Advento kalendorius dovanų! Stende pakviesime atiduoti savo balsą už vieną labiausiai Jums patikusį 2018 metų TAVO VAIKO viršelį. Dviems iš balsavusiųjų atiteks nuostabios dovanos – LEGO Advento kalendoriai.

Pasiūlyk straipsniui temą, tapkite straipsnio herojais. Visas tris parodos dienas stende dirbs TAVO VAIKO žurnalo ir portalo redaktorės, tad turėsite progą užduoti rūpimus klausimus, pasiūlyti temą ar net tapti straipsnio herojais.

„Ropliukų turnyras 2018“. Šeštadienį, lapkričio 24 dieną, kviečiame į kūdikių varžybas „Ropliukų turnyras 2018“ sirgti už TAVO VAIKO kūdikį ropliuką! Na, o pačiam greičiausiam varžybų kūdikiui esame paruošę dovanų!

Paroda „Vaikų šalis 2018“ – interaktyvus ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą. Čia veiks daug kūrybinių dirbtuvių mažiesiems, vyks renginiai tėvams, kuriuose patarimais dalinsis savo sričių specialistai. Lapkričio 25 d. parodos renginyje „Šeimų forumas“ žinomi žmonės, kurie papasakos apie savo šeimų tradicijas bei ritualus. Visą programą rasite čia.

Iki pasimatymo parodoje VAIKŲ ŠALIS!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI