JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Lapkričio mėnesį gimę vaikai: kuo ypatingi ir kaip bendrauti?

Lapkričio mėnesį gimę vaikai: kuo ypatingi ir kaip bendrauti?

Numerologiškai vienuoliktasis mėnuo susideda iš dviejų vienetų – 1 ir 1. Lapkritį gimusiems žmonėms labai svarbu išlaikyti vidinę pusiausvyrą – „aš esu asmenybė ir kitas žmogus – tokia pati asmenybė“. Mes – lygiaverčiai vienetai, tai labai svarbu lapkritinukams.

11-ąjį mėnesį pasaulį išvydusieji trokšta atskleisti savo talentus, įgyti svarbų statusą. Šeimoje jie nori būti bent laipteliu aukščiau už savo tėvus. Vieneto energija veikia ir skatina siekti aiškių tikslų, pirmauti, kryptingai eiti į priekį, o skaičius „11“ simbolizuoja valingumą, dvigubą jėgą ir ištvermę.

Lapkritinukai gali būti tikrai ambicingi, siekiantys savo tikslų, kartais net nevengiantys lipti per kitų galvas. Jiems itin svarbu turėti juos motyvuojančių konkurentų. Lapkritinukai gali susirasti jiems patinkantį žmogų, į kurį norėtų ne tik lygiuotis, bet jį ir aplenkti. Jiems tai smagi vidinė motyvacija – siekti, tobulėti, konkuruoti. Ši konkurencija yra sąžininga. Lapkritį gimusius vaikus reikėtų mokyti nenuvertinti konkurentų, padėti suvokti, kad ir jie gali būti tokie pat stiprūs. Tu esi toks, o tavo draugas yra kitoks, bet judu abu turite savų stiprybių ir galimybių.

Lapkričio Skorpionai

Lapkričio mėnesio Skorpionai – patys tikriausi skorpionai astrologiniu požiūriu. Jie nuolat trokšta ką nors transformuoti, keisti, analizuoti, rasti kažkokių klaidų ir jas ištaisyti, negatyvumą keisti pozityvumu. Lapkričio Skorpionukai pasižymi itin stipria valia, ištverme ir jėga, geba perprasti kitų klaidas ir be vargo nugalėti konkurentus.

Taip pat jie išsiskiria gebėjimu giliau pažvelgti į šalia esančiuosius, vertinti juos taip pat pagarbiai kaip ir patys save. Lapkričio Skorpionus labai masina įvairios paslaptys: jie trokšte trokšta jas atskleisti. Skorpionukams itin reikalingos ryškios emocijos, nesvarbu, pozityvios jos ar negatyvios, vis tiek visas maga pajusti. Vaikus reikėtų mokyti valdyti savo energiją, nes Skorpionukai jos turi neįtikėtinai daug ir stiprios, tiesiog magnetiškos.

Lapkričio Šauliai

Šio mėnesio Šauliukams numerologiškai tinka tos pačios savybės, kurios susijusios su vienetukais, tačiau išlenda visai kitokie charakterio bruožai: mažiau magnetizmo, daugiau optimizmo, motyvacijos. Šiems Šauliukams svarbu ne tik pirmauti, bet ir pasiekti savo tikslų, jie dega pačia idėja ir nesureikšmina konkurencijos. Nors jie taip pat, kaip ir lapkričio Skorpionai, linkę būti lyderiais, Šauliai yra puikūs idėjiniai motyvatoriai.

Lapkričio Šauliukai geba užkrėsti savo idėjomis, suburti aplink save žmones kartu siekti to paties tikslo. Šia savybe jie ryškiai skiriasi nuo gruodžio Šaulių. Būdingas šio ženklo atstovų bruožas – pažinti kuo daugiau pasaulio ne tik per keliones ar žmones, bet ir per mokslą. Lapkričio Šauliukus būtina mokyti plataus požiūrio į pasaulį, kad jie neužstrigtų siaurame interesų plotelyje, to galima pasiekti kuo dažniau vaikus vežantis į keliones. Ir stenkitės, kad jūsų Šauliukas girdėtų kuo mažiau jūsų niurzgėjimo, kaip viskas aplink blogai.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI