JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Horoskopas mamai: vasario 1-oji

Horoskopas mamai: vasario 1-oji

Kokia šiandien nusimato diena?

AVINAS. Kasdieniniai darbai vyks gana sklandžiai. Galite sulaukti netikėtos žinios, pranešimo. Atsiras vilties, kad kitos galimybės bus vertingesnės nei tos, kurias praradote.

JAUTIS. Būsite susirūpinę savo materialinėmis, finansinėmis galimybėmis. Jeigu pasirodysite pernelyg smulkmeniški ir savanaudžiai, patys to nenorėdami galite atstumti svarbų jums asmenį. Nugalėkite kilusį pyktį ir pavydą.

DVYNIAI. Būsite jautrūs, emocionalūs. Išbandymą gali patirti asmeniniai santykiai. Regis, patys nežinosite, ko norite, išsigalvosite nebūtų dalykų. Nieko keisto, kad sulauksite atitinkamo atsako.

VĖŽYS. Šiandien bus daugiau pasyvumo, norėsis ramybės. Pastangų gailėsite net meilei. Galimos keblios situacijos, sveikatos sutrikimai. Pasisaugokite sukčių, venkite svaigalų.

LIŪTAS. Gana įdomi, nors nebūtinai sėkminga diena. Įmanoma, kad susidursite su etine ar teisine dilema. Kažkas vertins jūsų poelgius, arba jūs turėsite nuspręsti, kas pasielgė tinkamai, o kas – ne.

MERGELĖ. Šiandien darbo bus daugiau nei tikėjotės ar pageidavote. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklauso aplinkinių gera nuotaika ir bendravimo bei veiklos kokybė.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti svarbių pranešimų. Jus nebūtinai nudžiugins žinia, kurios laukiate iš užsienio ar švietimo įstaigos. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų.

SKORPIONAS. Nestokosite polėkio, originalumo, fantazijų apie neįprastus nuotykius bei pasiekimus. Visgi nusivylimų gali sukelti meilė ir seksas. O jeigu neapdairiai elgėtės su pinigais, dokumentais, tai dabar ims ryškėti pasekmės.

ŠAULYS. Neblės noras praturtėti ir kuo nors pasipuikuoti prieš kitus. Gali būti, kad šiek tiek susikirs jūsų ir antrosios pusės ar verslo partnerių interesai. Nesileiskite išvedami iš pusiausvyros.

OŽIARAGIS. Regis, jaučiatės neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos ar išvaizdos. Išgirstos apkalbos ar užuominos nuolat skamba ausyse ir kelia prieštaringus jausmus.

VANDENIS. Tikėtina jausmų sumaištis, meilės dvejonės ir abejonės. Sunku bus pažaboti audringas emocijas. Galbūt mėginsite kelti sąlygas, siekti permainų. Tai gali būti neapgalvota ir netikslinga.

ŽUVYS. Regis, kils idėjų, susijusių su būsimomis atostogomis ar sodybos modernizavimu. Tuo pačiu galimos emocinės problemos. Raminamai veiks buitiniai užsiėmimai, namų ruoša, darbas ir pasivaikščiojimai gamtoje.

Geros dienos!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI