JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Savaitgalį prasidės Dainų šventės mokamų renginių bilietų prekyba

Savaitgalį prasidės Dainų šventės mokamų renginių bilietų prekyba

Likus daugiau nei keturiems mėnesiams iki šiemet šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės, renginio organizatoriai skelbia, kad bilietus į vasarą vyksiančius mokamus šventės renginius bus galima įsigyti jau nuo šio savaitgalio.

Šiemet žiūrovai pirks bilietus norėdami pamatyti keturis iš keturiolikos Dainų šventės renginių, o Dainų dieną Vilniaus Vingio parke stebės arba iš nemokamų stovimų vietų, arba iš mokamų sėdimų.

Mokamų renginių kainos prasidės nuo 10 eurų – už tokią kainą bus galima pamatyti Šokių dienos dieninį koncertą, vyksiantį Lietuvos futbolo federacijos stadioneNuo 15 eurų prasidės Ansamblių vakaro Kalnų parke bilietų kainos.

Pučiamųjų instrumentų orkestrų koncerto „Avia Solutions Group“ arenoje, Vokalinių ansamblių koncerto Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, sėdimų Dainų dienos vietų ir vakarinio Šokių dienos koncerto bilietų kainos startuos nuo 20 eurų.

VIP zonų bilietai kainuos nuo 50 iki 100 eurų. Bilietus bus galima įsigyti jau nuo šio savaitgalio svetainėje bilietai.lt.

„Manau, kad šių metų programoje pasiektas optimalus mokamų ir nemokamų renginių santykis, ir kažką sau tikrai ras kiekvienas. Planuojame, kad, kaip ir praeitoje šventėje, bilietai bus išpirkti. Žmonės pirkdami bilietus tiesiogiai prisideda prie Dainų šventės, galima net sakyti, tampa simboliniais šventės rėmėjais“, – pranešime spaudai cituojamas Dainų šventę organizuojančio Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa.

Anot organizatorių, bilietų neprireiks į tradiciškai šventę atidarysiančią Dainų dieną Kauno Dainų slėnyje birželio 29 dieną. Nemokamai žiūrovai išvys ir antrą kartą rengiamą Pasaulio lietuvių ir Lietuvos tautinių bendrijų dieną, kuri birželio 30 d. Vilniaus rotušės aikštėje suburs bendruomenių paviljonų miestelį, spalvingąją Folkloro dieną, vyksiančią liepos 2 d. Vilniaus Bernardinų sode, pilių teritorijoje.

Šventės renginius vainikuosianti Dainų diena Vilniaus Vingio parke taip pat bus nemokama visiems, atkeliausiantiems su savo pledais ar sulankstomomis kėdutėmis – bilietus pirks tik norintieji pasinaudoti organizatorių paruoštomis sėdimomis vietomis.

Šimtmetį mininti Lietuvos dainų šventė vadinsis „Kad giria žaliuotų“ ir keturiolikos renginių programoje interpretuos gyvybės temą. Planuojama, kad renginiuose pasirodys apie 37 tūkst. atlikėjų.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI