JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Horoskopas savaitei: gegužės 27 - birželio 2 d.

Horoskopas savaitei: gegužės 27 – birželio 2 d.

Kokia bus ši savaitė?

AVINAS

Ši savaitė bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo ir ieškosite galimybių. Jautriai reaguosite į kitų žmonių bėdas, psichologines problemas. Gali kilti noras remti, finansuoti arba ieškoti paramos sau. Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo. Saugokitės sukčių. Savaitės antroji pusė žada puikias nuotaikas. Filosofuosite, dažniau minėsite religines tiesas, o savaitgalį būsite nusiteikę padirbėti viena ar kita prasme.

JAUTIS

Savaitės pradžioje sumaniai tvarkysite dalykinius ir ūkinius reikalus. Turbūt pasitaikys progų papildomai užsidirbti. Visgi saugokitės sukčių, netapkite sąmokslo teorijos, reklamos ar apgaulingos virtualios prekybos aukomis. Regis, atsinaujinęs ryšys suteiks galimybių draugystei. Jeigu esate kupini sumanymų, jums reikia sąjungininkų, kad galėtumėte juos įgyvendinti. Prieš šį savaitgalį noriai išlaidausite. Jeigu bus bent menkiausia galimybė, stengsitės ištrūkti iš įprastos aplinkos ir įdomiai praleisti laiką.

DVYNIAI

Šią savaitę jums seksis sublizgėti kūrybos, vaikų ugdymo ar reklamos srityje. Būsite nusiteikę keisti darbą arba įsidarbinti, formuoti įvaizdį, tobulinti darbo metodus. Kita vertus, darbe ir kitur padaugės intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs. Netikėtai gali pasireikšti sveikatos problema. Pasistenkite, kad prieš savaitgalį dienotvarkė būtų kuklesnė, nes skubėjimas, persitempimas gero neatneš nei jums, nei kitiems. Nepasiduokite pagundai pernelyg išlaidauti.

VĖŽYS

Šią savaitę gali kilti dilema, ar keisti esamą padėtį, ar likti prie to, kas įprasta, ar viską palikti savieigai ir pan. Išdrįskite bent šiek tiek atverti savo širdį, antraip jums neabejingi žmonės gali pasiklysti abejonių migloje. Jums gali atsiskleisti intriguojanti paslaptis. Bus malonu pajausti, kad esate mylimi, reikalingi. Seksis, jeigu dirbate kūrybinį darbą, sukatės grožio versle ar pan. Gali nudžiuginti ir vaikų pasiekimai. Artėjant savaitgaliui ypač saugokite sveikatą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jus domins įvairi informacija, augs ūpas mokytis, atnaujinti žinias, vilios diskusijos. Galite imti ar teikti interviu, aktyviai prekiauti, sudaryti sutartis. Pasirūpinkite finansinėmis, socialinėmis garantijomis. Intensyvus bendravimas netrukus pradės varginti, norėsis užmiršti dalykinius rūpesčius. Geriau jausitės mažame artimų žmonių ratelyje. Pasistenkite, kad aplinka būtų kuo jaukesnė – tai padės nusiraminti ir be įtampos pereiti prie savaitgalio pasiruošimų. Savaitgalį švęskite, o ne dirbkite.

MERGELĖ

Šią savaitę jums seksis tvarkytis buityje, spręsti turtinius reikalus. Galite nemažai nuveikti ir pervežimų, reklamos, žiniasklaidos srityse bei papildomai užsidirbti pinigų. Būkite atidūs artimųjų poreikiams, neignoruokite partnerio užuominų. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurie gali duoti vertingų patarimų, tačiau saugokitės sukčių. Jeigu aktualu pasimokyti, neieškokite pretekstų išsisukti.

SVARSTYKLĖS

Viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai iš dalies pasiteisins. Galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, draudimu, tiekimu, dominančia preke, siunta. Palanku tartis ir dėl darbo sąlygų, perspektyvų, apmokėjimo. Kita vertus, labiau saugokite savas ir svetimas paslaptis, neskleiskite gandų, saugokitės sukčių. Savaitgalį pagaliau atsigręšite į šeimą, buitį, namus, artimuosius.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje teks atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Tikėtinas konfidencialus susitarimas. Visgi bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais. Galbūt sujaudins paskalos apie mylimą žmogų. Atkreipkite dėmesį į vaikų užuominas, keistą jų elgesį. Nederėtų niekur skubėti, rizikuoti, provokuoti priešiškų žmonių. Vadovaukitės teisingumo principais, mąstykite filosofiškai ir menkos kliūtys neteks reikšmės.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais. Kita vertus, nepasitikėjimo, abejonių sukels jūsų šeimos narys. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų. Regis, neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo ar nuovargio. Gali būti, kad teks atlikti medicininį tyrimą, testą ar kt. Prieš pat savaitgalį atsiras daugiau veiklos, raginimų, spaudimo. Tai skatins konfliktus, avarijas. Kurkite komfortą savyje ir aplinkui.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite būti raginami užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu. Jeigu teks bendrauti su viršininku ar visuomene, turbūt aiškiai parodysite, kad esate neabejingi įvykiams darbe, šalyje, jaučiate atsakomybę. Gerų rezultatų galite pasiekti bet kokioje aktyvioje veikloje, jeigu veiksite ne vieni. Šeimos nario ar mylimo žmogaus reiklumas jums išeis į naudą. Artėjant savaitgaliui, pasijusite nusiplūkę ir prisibendravę. Norėsis atsipalaidavimo.

VANDENIS

Ši savaitė žada daugiau optimizmo. Jūsų viltys rasti teisybę, įgyti autoritetą ar nuosavybę taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite padaryti deramą žingsnį. Galbūt reikės apsispręsti, ar priimti papildomą darbo krūvį, vykti į užsienį ir pan. Susitikite su reikalingu žmogumi, aptarkite perspektyvas. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais ir saugokitės sukčių. Gali būti, kad gausite oficialią žinią ar imsitės sudėtingesnių darbų nei esate įpratę. Savaitgalį norėsis ramaus atsipalaidavimo, be jokių pareigų ir skubos.

ŽUVYS

Šią savaitę pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus bei rimtai imtis darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Venkite manipuliuoti kitais, skleisti dezinformaciją, nes tai neliks neįvertinta. Regis, jausite aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Galbūt pavyks sublizgėti žiniomis, paslaptingumu, meniškumu, psichologine įžvalga. Tik venkite svaigalų, nelegalių aferų ir saugokitės sukčių bei infekcijų. Savaitgalį savo dėmesiu ar dosnumu jus gali nustebinti pažįstamas asmuo, gauti komentarai ar pasiūlymai.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI