JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Horoskopas savaitgaliui: kovo 23-24 d.

Horoskopas savaitgaliui: kovo 23-24 d.

Koks bus šis savaitgalis, anot astrologų?

Avinas. Gali visiškai pamesti galvą. Jei turi vaikiną, situacija gali smarkiai pasikeisti, nes tavo slaptas susižavėjimas iškils į paviršių. Todėl patartina būti atsargiai. Dabar tu nori skirti laiko tiktai sau, todėl būsi egoistė, tačiau nepamiršk, kad nesi pasaulio bamba.

Jautis. Būsi nusiteikusi optimistiškai – užplūs papildoma gyvybinė energija! Nemažai laiko skirsi svarbiam darbui užbaigti. Tu ganėtinai daug laiko skiri romantiškiems meilės ryšiams, tačiau, kažkuo nusivylei, todėl naujų santykių tau visai nesinori.

Dvyniai. Nesi pasiryžusi permainoms savo gyvenime, tačiau dabar ateina metas, kai privalai kažką pakeisti. Atmesk visas abejones. Jei esi nusivylusi vaikinu, kuris yra šalia tavęs, dairykis kitų variantų. Tau trūksta tos romantikos, kuri dabar tvyro ore.

Vėžys. Esi ir dar kurį laiką būsi visų įvykių sūkuryje. Pasidovanok kokį drabužį, pasidaryk šukuoseną – tau itin norėsis priblokšti aplinkinius savo įvaizdžiu, padidinti savivertę bei pasitikėjimą savo jėgomis. Būsi pasirengusi prisipažinti meilę žmogui, kuriam ilgai savo jausmus slėpei.

Liūtas. Esi visiškai susipainiojusi santykiuose, todėl neišvengiamai teks priimti konkrečius sprendimus. Jeigu tau vienu metu patinka du vaikinai, išsirinkti kurį nors vieną bus labai sudėtinga. Nepasiduok emocijoms, kurios tau suka galvą ir paverčia itin jausminga.

Mergelė. Venk narstyti asmeninius reikalus, nes, gali būti, jog būtent dėl to jauti nuovargį. Netgi jei tave išdavė, paleisk ir pamiršk. Gali kreiptis draugiškos pagalbos. Išmintingu keliu tave nukreips artimos draugės, tad neatstumk jų, praleisk kuo daugiau laiko kartu.

Svarstyklės. Šiuo metu tavo emocijos liejasi per kraštus. Kažkas pažadino tavo jausmus ir tu nusprendei įsimylėti. Gali meilės objektu pasirinkti asmenį, kurį jau kažkada mylėjai. Toks netikėtas likimo vingis gali visiškai sujaukti gyvenimą, tačiau būtent šito tau dabar ir reikia.

Skorpionas. Skorpionams šį savaitgalį viskas puikiai seksis, nepaisant to, kad energijos pertekliumi šiandien negalėsi pasigirti, o bandančių įtikinti tave nekompetentingumu netrūks. Tiesiog žinok – tai laikinas reiškinys, greitai vėl atgausi pasitikėjimą savimi. Pasistenk atsiverti ir įleisti į savo gyvenimą daugiau šviesos.

Šaulys. Leisk širdžiai tave vesti. Jei tik leisi, gera energija tekės link tavęs, tik nebandyk kovoti su tau veidą atsukusia Fortūna. Bet jei mėginsi duris atplėšti jėga, nesugebėsi jų nė pajudinti. Atsargiai pabelsk, ir jos pačios atsidarys.

Ožiaragis. Ožiaragio ženklo atstovėms savaitgalį gali atrodyti, kad jų širdis reikalauja daugiau dėmesio, nei paprastai. Tačiau nepamiršk, kad artimam žmogui dėmesio gali reikėti dar daugiau, nei tau. Bet kokiu atveju, ši situacija gali sukelti įtampą svarbiuose santykiuose.

Vandenis. Savaitgalį Vandeniams turėtų puikiai sektis meilėje, bet tik jei pati leisi viskam vykti. Visų pirma turi atverti savo glėbį, kad galėtum duoti ir imti. Bet jei tavo rankos bus pilnos skalbinių, artimam žmogui bus sunku tave apkabinti. Nunešk drabužius į valyklą, kad rankos būtų laisvos priimti meilę, kurios taip trokšti.

Žuvys. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI