JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
dienos horoskopas
šiandienos horoskopas

Dienos horoskopas mamai: liepos 9-oji

Astrologinė prognozė liepos 9-ajai, antradieniui.

AVINAS

Šiandien nesitikėkite atsipalaidavimo. Teks prisiminti pareigas, kažkas kritikuos jūsų ydas, silpnybes. Gali tekti susirūpinti profesiniu įvaizdžiu, kvalifikacija. Nerimo gali sukelti sutrikusi sveikata.

JAUTIS

Jaunatis prasidėjo su trenksmu, skandalingai, o gal kaip tik su kūrybiniu, sportiniu polėkiu. Būtų žymiai geriau išvengti šeiminių problemų, nes aštrinamos jos tik gilės.

DVYNIAI

Būtų klaida imtis neapgalvotų iniciatyvų. Nepradėkite griauti to, kas jau yra pastatyta ir tinkamai sureguliuota. Turbūt neišvengsite nemalonių pokalbių, kritikos. Neskubėkite ko nors apkaltinti nebūtomis nuodėmėmis.

VĖŽYS

Šiandien gauta informacija gali sukelti minčių ir abejonių dėl jau padaryto pasirinkimo, užsakytos prekės ar kt. Galimas darbo interviu, mokymosi kursų pradžia arba paskata jais domėtis.

LIŪTAS

Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Labai svarbu gerai suprasti savo ir suinteresuotų asmenų interesus, nes pastarieji gali būti nelabai suderinami. Venkite aferų.

MERGELĖ

Tikriausiai neišvengsite konkurencinės kovos, ambicijų, sudirgusių emocijų. Labiausiai iš pusiausvyros ves kitų žmonių nepritarimas jūsų nuomonei ir interesams. Saugokite savo ir kitų sveikatą, venkite streso.

SVARSTYKLĖS

Galite turėti reikalų su labdara, socialine bei sveikatos apsauga. Jausite, kad už jūsų nugaros vyksta keisti dalykai. Regis, baiminsitės, kad į viešumą gali iškilti tam tikros paslaptys. Šiandien naudingiau patylėti nei atvirauti.

SKORPIONAS

Nors bendras dienos fonas nekoks, daug nesusipratimų, kovų dėl įtakos, tačiau turėtumėte jaustis gana neblogai. Tikriausiai sužinosite, kad kažkam esate ypatingi ir reikalingi.

SKORPIONAS: tėvų ir vaikų santykiai astrologės akimis
Skorpiono ženklo mama

ŠAULYS

Regis, visą dieną būsite neramūs, nerasite vietos. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Venkite konfliktuoti su aplinkiniais. Pasisaugokite netikrų pranašų, aferistų ir patys kitų neklaidinkite.

OŽIARAGIS

Šiandien į savo ir kitų moralę, tikslus galite pažvelgti nauju aspektu. Regis, kils rūpesčių, jeigu planuojate išvykti į užsienį, keisti studijų kryptį ar pan. Galimas nuostolis.

VANDENIS

Diena bus emociškai įtempta. Žmonės, kuriems esate įsipareigoję ar skolingi, reikalaus to, kas jiems priklauso. Arba reikalauti teks jums ir tai bus nemalonu. Jeigu turite laiko, tvarkykite buitį, išsikuopkite šiukšles iš visų kampų.

ŽUVYS

Gana nerami diena. Iš jūsų gali būti pareikalauta atsakomybės, pasiaiškinimų, atsiskaitymo už kažkokius poelgius ar pan. Regis, būsite linkę išsisukinėti, kaltinti ir kritikuoti kitus. Rūpesčių gali sukelti sveikata, išvaizdos defektas.

Geros dienos!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI