JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Laimėkite prancūzų dermatologų sukurtos XERODIANE linijos priemonių rinkinį

Laimėkite prancūzų dermatologų sukurtos XERODIANE linijos priemonių rinkinį

Kūdikių oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama nei suaugusiųjų, jos riebalinis sluoksnis irgi yra nepakankamas, tad odelė labiau linkusi į sausumą ir sudirginimą.

Jauniems tėvams kyla daugybė klausimų dėl kūdikio odos priežiūros – tai labai svarbi kasdienė higienos procedūra.

Prancūzų dermatologų NOREVA LABORATOIRES (FB Noreva Lietuva) su meile sukurtos XERODIANE linijos priemonės tinka net pačiai jautriausiai odai.

Maudymui geriausia naudoti prausiamąjį aliejų: jis ne tik švelniai pašalina nešvarumus, bet ir pamaitina odą būtinosiomis riebalų rūgštimis. Po maudynių patariama sudrėkinti odą emolientu, o kaskart keičiant sauskelnes – apžiūrėti ir nuvalyti raukšlytes, jei reikia, patepti švelniu kremu. Tam puikiai tiks kremas sudirgintai odai su variu, cinku ir manganu: sukurtas nuraminti, apsaugoti ir atkurti sudirgintoms, jautrioms odos vietoms.

KONKURSAS

Net trims iš jūsų dovanojame šių priemonių rinkinį – Xerodiane prausiamąjį aliejų (100 ml) bei kremą sudirgintai odai su variu, cinku ir manganu (40 ml). Vieno rinkinio vertė – apie 20 eurų.

Užpildykite konkurso anketą iki gruodžio 20 dienos.

Pasibaigus konkursui trys laimėtojai skelbiami čia bei informuojami asmeniškai.

Įsigyti šių priemonių galima vaistinėse ir noreva.lt.

KONKURSO REZULTATAI

Ačiū visiems, užpildžiusiems konkurso anketą. Atsitiktinės atrankos būdu išrinkome 3 laimingąsias. Sveikiname laimėjus: Jekateriną M., Silviją T. ir Vaivą P. Visoms trims laimėtojoms išsiuntėme informaciją apie dovanos atsiėmimą el. paštu, kurį nurodėte dalyvaudamos konkurse.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI