JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
geriausia stovykla vaikui
Stovykla

Vilniaus vicemerė: ruošiamės vaikų vasaros stovykloms, esant poreikiui užsiėmimai vyks mažose grupelėse lauke

Vilniaus vicemerės Editos Tamošiūnaitės teigimu, nepaisant vis dar galiojančių karantino draudimų, sostinė ruošiasi vasarai ir vykdo vaikų vasaros stovyklų projektų konkursą. Sostinės vicemerė pripažįsta, kad kol kas paraiškos dėl vasaros stovyklų organizavimo yra siunčiamos vangiai, tačiau akcentuoja, kad miesto savivaldybė prisitaikys prie situacijos ir esant poreikiui užsiėmimai bus vykdomi mažose grupelėse lauke.

„Tam ruošiamės, šiuo metu yra paskelbtas vasaros stovyklų projektų konkursas, paraiškas galima pateikti iki gegužės 11 dienos. Šiek tiek pailginome šį laiką, nes iš tiesų sulaukiame labai mažai paraiškų“, – Eltai teigė E. Tamošiūnaitė.

Pasak Vilniaus vicemerės, kol kas sulaukta 40 paraiškų dėl vasaros stovyklų organizavimo. E. Tamošiūnaitė mano, kad mažas paraiškų skaičius susijęs su baime, jog dėl vis dar plintančio koronaviruso suorganizuoti vasaros stovyklas nebus galimybės.

„Matyt, tiek neformalaus ugdymo organizatoriai, tiek mūsų įstaigos bijo, kad galimai negalės organizuoti. Todėl mes vis dar raginame, kad būtų pateiktos paraiškos, kad tas užimtumas labiau būtų orientuotas į liepą-rugpjūtį“, – kalbėjo sostinės vicemerė.

E. Tamošiūnaitės pabrėžia, kad savivaldybė prisitaikys prie situacijos ir esant poreikiui vasaros stovyklas organizuos mažomis grupėmis ir lauke. Pasak sostinės vicemerės, atsižvelgiant į situaciją bus leidžiama tikslinti visus kriterijus, pagal kuriuos pateiktos paraiškos.

„Mes konkursinius nuostatus rengėme iki karantino, kol dar net nebuvo apie jį kalbama, tai prašėme, kad būtų sudarytos skirtingos grupės, kad kuo daugiau vaikų būtų užimta. Todėl aišku, jei bus ar mažesnis vaikų skaičius, ar dar kažkas, tikrai leisime tikslinti tiek sąmatas, tiek visus tuos kriterijus, pagal kuriuos pateiktos paraiškos“, – akcentavo Vilniaus vicemerė.

„Bet šiuo metu, tai tikrai (vaikų stovyklas – ELTA) planuojame ir kol kas manome, kad vasarą tai galės įvykti. (…) Juk vasarą dažniausiai ir visos tos veiklos organizuojamos lauke“, – pridūrė ji.

Anot E. Tamošiūnaitės, šios vasaros vaikų stovykloms skirta apie 400 tūkstančių eurų.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI