JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Išskirtiniame „Poezijos pavasario“ renginyje – dėmesys šeimai

Išskirtiniame „Poezijos pavasario“ renginyje – dėmesys šeimai

Rugpjūčio 8 d., 15 val. Vilniuje, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kieme įvys naujo asociacijos „Slinktys” išleisto muzikinio albumo vaikams „Debesėlių pily“ pristatymo koncertas. 

Koncertas taps išskirtiniu šių metų „Poezijos pavasario“ renginiu visai šeimai – pristatyme dalyvaus poetai Marius Marcinkevičius, Ramutė Skučaitė, Violeta Palčinskaitė.

Organizatorių nuotr.

Kompaktinėje plokštelėje „Debesėlių pily“ – vienuolika jaunų dainų autorių ir atlikėjų Gintarės Bauerytės, Gedvilės Bendaravičiūtės, Ulos Beliukevičiūtės, Viktorijos Pranaitytės, Živilės Mackevičiūtės ir Emilijos Statinaitės dainų, sukurtų pagal šiuolaikinių lietuvių poetų tekstus. Albume naują muzikinį skambesį įgavo Daivos Čepauskaitės, V. Palčinskaitės, Jono Liniausko, R. Skučaitės, M. Marcinkevičiaus naujausi eilėraščiai vaikams. Kaip ir tekstai, taip ir dainelių melodika išsiskiria gyvumu, grakščia ritmika, kuria gerą nuotaiką bei lavina mažojo klausytojo estetinį skonį. Per muzikos ir poezijos susipynimą jaunosios dainų kūrėjos nori bendrauti su vaikais, skatina juos pačius kurti ir, žinoma, domėtis gyvenamu laiku bei aplinkoje vykstančiais kūrybiniais procesais.

Jaunosios atlikėjos mažuosius kvies pasisvečiuoti muzikinėje „Debesėlių pilyje“, kurioje galima sutikti daugybę istorijų ir netikėčiausių veikėjų. Vaikai ir tėveliai kartu leisis į kelionę, kurioje, lydimi dainuojamosios poezijos garsų, kalbėsimės apie tai, kas svarbu, kas gražu, kas juokinga. Tokiems pokalbiams nėra nei per jaunų, nei per senų – juk visi vieni iš kitų tiek daug mokomės!

Klausytojų lauks smagi, energinga ir jauki koncertinė programa, kurioje gyvai skambės ne tik tradiciniai instrumentai – pianinas, akustinės gitaros, tačiau vaikai turės galimybę sužinoti, kaip skamba ir atrodo paslaptingasis mėnulio būgnas ar metalofonas, o koncerto pabaigoje galės ir patys jais pamuzikuoti. „Debesėlių pilyje“ susitinka ir draugais tampa vaizduotė, įvairūs muzikos instrumentai, ritmai ir žaismingai apdainuota idėja, kad muzika ir poezija – pats geriausias būdas su mažaisiais kalbėti apie dideles ir svarbias vertybes. 

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI