JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kaip apsaugoti nuo saulės pačius mažiausius? Patarimai kūdikių tėvams

Kaip apsaugoti nuo saulės pačius mažiausius? Patarimai kūdikių tėvams

Mažų vaikų, o ypač – kūdikių, oda yra plonesnė ir labiau pažeidžiama nei suaugusiųjų. Labai svarbu į tai atkreipti dėmesį vasarą: vaikų oda greičiau ir stipriau nudega saulėje. Be to, UV spindulių poveikis gali nulemti pigmentinių apgamų, gerybinių navikų, odos vėžio ir melanomos atsiradimą.

Tad kaip odelę tinkamai apsaugoti? Visų pirma, venkite tiesioginių saulės spindulių – kūdikiams geriau būti pavėsyje. Neneškite kūdikio į lauką, kuomet saulė yra intensyviausia: nuo 11 iki 15 valandos. Neapsigaukite vėjuotą ar debesuotą dieną – nors atrodo vėsiau, UV spindulių poveikio debesys nesumažina.

Visų antra, parinkite tinkamus rūbelius. Geriausia rengti vaiką plonais šviesių spalvų drabužiais ilgomis rankovėmis ir ilgomis kelnėmis. Svarbu, kad kuo didesnis odos plotas būtų uždengtas. Nepamirškite kepurės!

Kadangi drabužiais neįmanoma paslėpti viso kūno, atviras kūno vietas patepkite apsauginiu kremu nuo saulės. Rekomenduojama rinktis specialiai vaikams skirtas apsaugines priemones su SPF 50. Būtinai patepkite tas vietas, kurias nudegti rizika yra didžiausia: pečius, nosį, ausis, viršutinę pėdų dalį, kelius, rankas.

Rinkitės plataus spektro apsauginę priemonę, saugančią ir nuo UVA, ir nuo UVB spindulių (tai turi būti nurodyta ant pakuotės). Be to, nepamirškite tepti reguliariai: rekomenduojama tepti kas 2 valandas, ypač po maudymosi, šluostymosi ar suprakaitavus.

Bergasol® Exper apsauga nuo saulės
Bergasol® Exper apsauga nuo saulės
Noreva

Prancūzų dermatologinės kosmetikos Noreva priemonė nuo saulės tinka vaikams ir kūdikiams nuo 3 mėnesių amžiaus! Aksominis kremas vaikams SPF 50+ „Bergasol® Expert“ specialiai sukurtas tam, kad užtikrintų apsaugą nuo UVA/UVB spindulių. Pienelis praturtintas Vitaminu E, kuris saugo nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio odai. Priemonė yra mėlynos spalvos, kad galėtumėte saugiai ir tolygiai ištepti vaiko odą. Jai susigėrus, mėlynas atspalvis išnyksta. Apsauginis pienelis yra lengvos, malonios tekstūros, nepalieka riebumo, lipšnumo jausmo. Be parabenų.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI