JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Akimirkos iš Zvonkų dvynukų gimtadienio: Kalėdų senelis ir kitos linksmybės

Pirmojoje K. ir D. Zvonkų dvynių gimtadienio šventėje buvo visko – ir Kalėdų Senelis, ir daug vaikų juoko, ir linksmybių.

Žiemos pradžia Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje yra labai laukiama. Ir ne tik dėl to, kad lieka vos kelios savaitės iki didžiųjų metų švenčių. Labiausiai laukiama šventė – gruodžio 1 dieną švenčiamas Zvonkų pirmagimių – Kornelijos ir Donato – gimtadienis.

Pirmąjį vaikų gimtadienį Zvonkai nusprendė atšvęsti vaikų laisvalaikio ir edukacijos centre „Cosmos Place”. Čia mažųjų šventės kaltininkų ir gimtadienio svečių laukė speciali edukacinė programa, kurioje vyravo artėjančių Kalėdų tema. Šventėje dalyvavę vaikai ir suaugę sužinojo, kur gyvena Kalėdų senelis, pasigamino sau elektroninę eglutės dekoraciją, skanavo čia pat pagamintus saldumynus ir užkandžius.

„Iš pradžių gimtadienio šventę planavome daryti namuose. Tačiau draugai, giminės, artimieji pradėjo klausinėti, kada gi bus ta šventė, kada gali atvažiuoti pasveikinti mūsų mažuosius. Pamatėme, kad sunkiai tilpsime namuose, todėl pradėjome ieškoti, kur galima būtų originaliai atšvęsti pirmąjį gimtadienį. Tikrai nesuklydome pasirinkę šią vietą”, – pasakoja K. Zvonkuvienė.

Mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti žaisti Kalėdų dvasia alsuojančius žaidimus. Žaidimais pasirūpino Kalėdų Senelis, su kuriuo vaikai galėjo dūkti tiek, kiek geidžia širdis. Kornelijos ir Donato pirmojo gimtadienio svečiai kartu su Kalėdų Seneliu ir animatoriais šėlo burbuliukų baseine, išbandė interaktyviąsias garso, projekcines sienas, svečiavosi kreivų veidrodžių karalystėje, minkštų sienų erdvėje.

Raimonda Vyšnia

„Gimtadienio šventė buvo nuostabi. Aš jos laukiau jau tada, kai vaikai tik buvo gimę. Mūsų rytas prasidėjo puikia nuotaika. Namuose pasidarėme fotosesiją ir ruošėmės gimtadienio šventei. Sulaukiau labai daug sveikinimų, telefonas netilo. Todėl nusprendžiau išsijungti garsą ir visą savo dėmesį skirti tik šeimai”, – šventę prisimena K. Zvonkuvienė. Ko gi savo vaikams palinkėjo tėvai? „Palinkėjome jiems tiesiog būti savimi ir niekuo neapsimetinėti gyvenime”, – sako D. Zvonkus.

Raimonda Vyšnia

Ir nors yra tokių, kurie sako, kad pirmojo gimtadienio šventė yra labiau skirta tėvams, nei vaikams, dainininkė galvoja kiek kitaip. „Nors Kornelija ir Donatas dar visai mažiukai, tačiau jie jautėsi puikiai. Mačiau, kaip jiems viskas buvo įdomu… Šviečiančios šviesos, interaktyvios erdvės, Kalėdų Senelis. O kur dar visas būrys svečių, rodančių jiems išskirtinį dėmesį. Gimtadienio šventę įamžino profesionali fotografė, emocijas užfiksavo ir operatorius. Norime, kad vaikai turėtų prisiminimus, kuriais galės džiaugtis po daugelio metų, rodyti savo vaikams”, – sako K. Zvonkuvienė.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI