JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Beyonce ir Jay - Z šeimą purto skandalas: į teismą kreipėsi jaunuolis

Beyonce ir Jay – Z šeimą purto skandalas: į teismą kreipėsi jaunuolis, kuris teigia esąs nesantuokinis Jay – Z sūnus

Milijardierių Beyonce ir Jay – Z šeimą purto skandalas: 30 metų Rymiras Satterthwaite teigia esąs biologinis reperio Jay – Z sūnus.

Jaunas vyras, kuris teigia esąs slaptas reperio vaikas, pateikė teismui nurodymą atlikti DNR testą. 30 metų R. Satterthwaite sakė, kad nesustos, kol 24 „Grammy“ laureatas nepripažins jo egzistavimo. „Tai nesibaigs, kol nebus įvykdytas teisingumas“, – sakė jis portalui „Daily Mail“.

Beyonce ir Jay - Z
Beyonce ir Jay – Z
AFP/Scanpix

„Aš tiesiog noriu gyventi savo gyvenimą ir tikiuosi, kad Jay-Z norės būti mano gyvenimo dalimi, jei tokia Dievo valia. Aš nenustosiu kovoti už tai, kol nelaimėsiu. Ir aš laimėsiu, nes įstatymas yra mano pusėje“, – pridūrė R. Satterthwaite.

R. Satterthwaite tvirtina, kad jo motina Wanda susidraugavo su 53 metų reperiu ir verslininku 1990-ųjų pradžioje, prieš tau, kol Jay-Z nebuvo tapęs pasauline megzvaigžde. Tačiau Jay-Z, kuris yra vedęs Beyoncé nuo 2008 m., neigia, kad yra R. Satterthwaite tėvas. R.Satterthwaite, trokštantis, kad reperis pripažintų tėvystę, tvirtina, kad mama jam pasakė, kad reperis yra tikrasis jo tėtis, kai jam buvo aštuoneri.

Iš tiesų, tariamas Jay – Z sūnus – kaip iš akies luptas reperis. Tiesa, daugelis spėja, kad tokiu būdu vaikinas trokšta pasipelnyti – juk Jay – Z turtas yra vertinamas daugiau 2,5 nei milijardo JAV dolerių.

Reperis, auginantis tris vaikus su Beyoncé: dukteris Blue Ivy (11), Rumi (5 m.) ir sūnų Sirą , taip pat 5 metų, kol kas šios situacijos viešai nepakomentavo.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI