JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Mieli Lietuvos mokytojai,

sveikinu Jus visus Tarptautinės mokytojų dienos proga!

Dėkoju Jums už tai, kad kasdien kuriate saugią, draugišką ir motyvuojančią aplinką mūsų vaikams. Savo darbu perduodate pačias vertingiausias dovanas: pasaulio pažinimo džiaugsmą ir mokslo žinių galią.

Ačiū tariu už tai, kad atpažįstate ir budinate kiekvieno vaiko individualias galias. Taip ugdote Lietuvos ateitį – smalsias, empatiškas, pilietiškas asmenybes.

Dėkoju, kad savo atsakingu, profesionaliu ir bendradarbiavimu grįstu darbu rodote pavyzdį jaunajai kartai ir diegiate pamatinius visuomenės sambūvio principus.

Kiekvienas atskirai ir visi kartu Jūs nusipelnote didžiausios pagarbos. Todėl išties apmaudu, kad teisingas ir orus pedagogų atlyginimas, kaip ir ugdymo kokybę užtikrinančios darbo sąlygos, mūsų šalyje iki šiol tebėra rytojaus tikslas, o ne šiandienos realybė.

Suprantu, kad daugelis Jūsų jaučiatės pavargę, neįvertinti, galbūt net nusivylę. Tačiau noriu Jus užtikrinti: iki šiol siekiau, ir toliau sieksiu, kad Lietuvos mokytojai būtų geriau girdimi, o svarbiausia – išklausyti.

Tikiu, kad kartu mes galime pasiekti reikšmingų permainų. Kviečiu Jus neprarasti tikėjimo savo darbo prasmingumu, puoselėti pedagoginį pašaukimą ir kantriai investuoti į savo mokinius. Į mūsų Lietuvos ateitį.

Kasdienio įkvėpimo, kantrybės ir stiprybės Jums visiems!

Gitanas Nausėda,

Lietuvos Respublikos Prezidentas

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI