JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kuo pasižymi vaikai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ŽEMĖS stichijai

Visi žinome, kad dvylika Zodiako ženklų yra skirstomi į keturias stichijas: ugnies, žemės, oro ir vandens. Astropsichologė Samanta Zachh šiandien apžvelgia Žemės stichiją, kuriai priklauso trys ženklai – Jautis, Ožiaragis ir Mergelė.

Žemės stichijos vaikai dažnai būna lėtesni, nes nori tvirčiau viską pajausti. Tokiems vaikams ypač svarbu, kad juos apkabintų, taip pat daiktai, nes per juos pažįsta pasaulį. Jei sakote, kad mylite, ta meilė turi atsispindėti ir per materialius dalykus. Jautukams suteikite patogią vietą veikti ir mokykite darbus užbaigti, Mergelėms – galimybę tyrinėti daikto struktūrą, o Ožiaragiukams – galimybę būti ne vaiku esant pačių susikurtai disciplinai.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso UGNIES stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso VANDENS stichijai

Kuo pasižymi vaikai, kurių Zodiako ženklas priklauso ORO stichijai

JAUTIS

Jautukams svarbu skanus maistas, patogumas, saugumas. Jų prigimtinė energija – būti atkakliems, jausti malonumą iš visko. Tėveliai turėtų stengtis jiems suteikti daugiau prasmingų pramogų, žaidimų, per kuriuos mokytųsi suvokti naudą, praktiškumą, bet kartu būtų malonu tai daryti. Itin tinka veiklos, kurios lavintų Jautukų atkaklumą ir darbštumą. Jei matote, kad jūsų vaikas nemoka užbaigti pradėtų darbų, būtinai stenkitės padėti jam tai padaryti.

PATRICIJA
PATRICIJA
Dainius Labutis

OŽIARAGIS

Ožiaragiukai gali būti patys brandžiausi iš visų zodiakų ženklų. Leiskite jiems pabūti suaugusiaisiais, duokite nevaikiškų darbų, nesielkite kaip su mažais vaikais. Jų prigimtis yra branda ir disciplina. Tėveliai turėtų stengtis sudaryti sąlygas išmokti siekti tikslo lėtais, tvirtais žingsneliais. Mokykite, kad reikalinga strategija, disciplina ir taisyklės. Tikslo siekimas yra didžiausias postūmis vaikui veikti, todėl jei jaučiate, kad nesuteikiate galimybių jo tikslams materializuotis, pats metas tai padaryti.

TAJA
TAJA
Dainius Labutis

MERGELĖ

Mergelėms svarbu rūpintis kitais. Leiskite jiems tai daryti iki pačių menkiausių smulkmenų, net jei jums atrodo, kad tai nesvarbu. Žaiskite tokius žaidimus, per kuriuos reikia viską išrinkti, kad galėtų pamatyti, iš ko padaryti daiktai. Tai gali būti pultelis, senas televizorius, įvairūs mechaniškai veikiantys žaislai, žmogaus anatomijos pamokėlės. Vaikas turi išmokti logiškai susidėlioti vaizdą, kad suprastų visumą.

KASPARAS
KASPARAS
Dainius Labutis

Fotografuota: „Vilkės studijoje“ Vilniuje

Drabužėliai, aksesuarai ir patalynė: www.kudikis.eu

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI