JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Šokio teatras į premjerą kviečia kūdikius nuo 4 mėnesių

Šokio teatras į premjerą kviečia kūdikius nuo 4 mėnesių

Šokio teatras „Dansema“, pirmasis Lietuvoje pradėjęs kurti šokio spektaklius kūdikiams, vėl kviečia savo mažuosius žiūrovusį naujo spektaklio premjerą.

Vasario 24 d. 17.00 val. „Menų spaustuvėje“ Vilniuje bus parodytas šokio spektaklis „Pievelė“, kurį sukūrė choreografė Birutė Banevičiūtė, šokėja Giedrė Subotinaitė, kompozitorė Rasa Dikčienė, kostiumų dailininkė Rūta Biliūnaitė ir šviesų dailininkas Aurelijus Davidavičius.

„Pievelė“ – tai interaktyvus šokio spektaklis-instaliacija 4–24 mėn. vaikams.
„Pievelė“ – tai interaktyvus šokio spektaklis-instaliacija 4–24 mėn. vaikams.
Laura Vansevičienė

Naujasis „Dansemos“ spektaklis „Pievelė“ yra ne tik interaktyvus, bet turi ir instaliacijos bruožų, leidžiančių kūdikiams tyrinėti šokį ir aplinką, neribojant laiko, reikalingo mažiesiems įsitraukti į vyksmą. Šį kartą spektaklio kūrėjai susiaurino žiūrovų amžiaus ribas ir dar labiau jas konkretizavo, siekdami sukurti kuo palankesnes sąlygas mažųjų tyrinėjimams. Paslapčių pilna, spalvota ir minkšta pievelė kviečia kūdikius kartu su šokėja įsitraukti į nuotykių ir lobių ieškojimą, patirti atradimo ir bendravimo džiaugsmą, dalintis įspūdžiais ir nuotaikomis.

Tai jau dešimtas „Dansemos“ spektaklis ir ketvirtas, skirtas kūdikiams. Pirmieji du spektakliai 0-3 metų amžiaus vaikams „Mozaika“ (2012)ir „Spalvoti žaidimai“ (2015) sulaukė itin didelio pasisekimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. LR Kultūros ministerijos „Mozaika“ buvo nominuota, o „Spalvoti žaidimai“ apdovanoti Auksiniu scenos kryžiumi kaip geriausi metų spektakliai vaikams. Šie spektakliai yra ir „Dansemos“ daugiausia kartų rodyti užsienyje – apkeliavo 20 pasaulio šalių. „Spalvoti žaidimai“ buvo perstatyti Vokietijoje (Hessischess Staats ballett trupei Darmštadte ir Viesbadene) ir Ukrainoje (DAX teatre Kijeve).

Tai jau dešimtas „Dansemos“ spektaklis ir ketvirtas, skirtas kūdikiams.
Tai jau dešimtas „Dansemos“ spektaklis ir ketvirtas, skirtas kūdikiams.
Laura Vansevičienė

Interaktyvus šokio spektaklis-instaliacija „Pievelė“ yra skirtas 4–24 mėn. vaikams. Jo trukmė – 40 minučių.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI