JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Teo ir Ieva pristato: dar neregėtos linksmybės su moliūgu!

Teo ir Ieva pristato: dar neregėtos linksmybės su moliūgu!

Artėjant Helovino šventei, daugelio šeimų namuose garbingoje vietoje įsitaiso moliūgas. Iš jo skaptuojami žibintai, kurie tamsią naktį sužimba ir sušildo. Mūsų bičiulė tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo išbandė kelis smagius žaidimus su moliūgais, kuriais dalijasi ir su mumis.

Spygliuotas moliūgas

Šiam smagiam žaidimui jums prireiks moliūgo, pagaliukų ir plaktuko. Helovinas – labai paslaptinga šventė, todėl nieko keisto, kad vieną dieną moliūgas gali imti ir virsti… spygliuotu ežiu! Labai smagus užsiėmimas, kuris lavina koordinaciją, kuriam prireiks ir kantrybės, ir atidumo. Bet juoko tikrai bus daug, būtinai išbandykite!

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Skaičiuojam moliūgo sėklytes

Kai moliūgienė išvirta, neskubėkite išmesti moliūgo sėklų. Žaisdami su jomis, vaikai gali mokytis skaičiuoti. Ieva su Teo siūlo kelis šio žaidimo variantus:

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Pirmas variantas. Jums prireiks žaidimų kauliuko, moliūgo sėklų ir pinceto/žnyplių. Meskite kauliuką ir žiūrėkite, koks skaičius iškrenta. Dabar išimkite su žnyplėmis iš dubens būtent tiek sėklyčių, kiek rodo žaidimų kauliukas.

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Antras variantas. Iškirpkite iš spalvoto popieriaus kelis moliūgus ir ant jų užrašykite norimus skaičius. Užduotis – išimti ir sudėti ant moliūgo tiek sėklų, koks skaičius parašytas. Jeigu vaiko pirštukai dar nėra miklūs, sėklas imkite pirštukais, na, o jei mažylio smulkioji motorika išlavėjusi, pasiūlykite pincetą/žnyples.

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Automobilių garažas

Na, o šis žaidimas vainikuoja visą veiklų su moliūgais ciklą ir tikrai patiks visiems mažiesiems automobilių mėgėjams. Išskaptuokite moliūgą taip, kad jis būtų tuščiaviduris ir pro jį galima būtų nutiesti automobilių trasą. Belieka susirasti mėgstamas mašinytes ir pirmyn į kelią. Tai bent smagumėlis!

Ieva Andrulytė-Ptakienė

Smagių žaidimų su mažaisiais. Juk laikas, praleistas kartu, yra ir pats brangiausias, ir vertingiausias!

www.ciaoteo.lt

Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI