JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Teo ir Ieva pristato: dar nematyti kiaušinių marginimo būdai ir kitos Velykų staigmenos

Teo ir Ieva pristato: dar nematyti kiaušinių marginimo būdai ir kitos Velykų staigmenos

Prasidėjus didžiajai savaitei, pasiruošimas Velykoms įgauna pagreitį. O vis dažniau pasirodanti saulė, neleidžia nustoti šypsotis. Kvepia pavasariu.

Mintyse dėlioju paskutinius štrichus mūsų šeimos jau trečiosioms Velykoms. O besiruošiant gražiausiai pavasario šventei, kartu su Teo išbandėme ne tik įdomius ir labai paprastus kiaušinių dažymo būdus, kurie tinkami net ir dvimečiams virtuvės padėjėjams, bet ir pagaminome atvirukus savo artimiesiems.

Taigi, dalinamės naujai išbandytais kiaušinių dažymo receptais.

Kiaušinių marginimas su skutimosi putomis

Tereikia į pasirinktą dubenį pripurkšti skutimosi putų, pripilti/priberti maistinių dažų, sudėti kiaušinius, juos apvolioti ir išėmus iš indo palikti džiūti keliasdešimt minučių. Po to, atsargiai nuvalyti. O visų smagiausia tai, kad visame procese gali dalyvauti ir vaikai.

Kiaušinių marginimas su popieriniais rankšluosčiais ir dažais

Na, o antrasis kiaušinių marginimo būdas toks: Kiaušinius suvyniojame į popierinius rankšluosčius ir užlašiname maistinių dažų. Paliekame kiaušinius “pagulėti” ilgesniam laikui. Rezultatais likome patenkinti abu.

Štai tokie dar nebandyti, kitokie kiaušinių marginimo būdai, kurie patiks ir vaikams.

Smagieji atvirukai

O tokius atvirukus, kuriuos pagaminome, būtų smagu gauti tikrai kiekvienam. Beje jų gaminimo procesas, yra labai malonus vaikams. Teo ypač patinka jo rankučių antspaudai.

Įsivaizduokit, kaip bus smagu rasti tokį atviruką prisiminimų dėžutėje po keliolikos metų… Juk vaikų rankutės taip greitai auga.

Na ir niekaip negalim nepasidalinti, linksmu Velykiniu žaidimu – “Surask zuikio uodegą”. Mūsų variantas – lavinamasis užsiėmimas, kurio metu reikia rasti ir prilipinti reikiamos spalvos uodegą.

Bet Velykų dieną, kai bus daugiau žmonių, galima tiesiog nusipiešti didelį zuikį ir užrištomis akimis bandyti prisegti zuikio uodegą. Gera juoko dozė garantuota.

Gražių, jaukių ir šiltų Jums ateinančių šv. Velykų!

https://www.ciaoteo.lt/

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI