JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dienos horoskopas mamai: birželio 4 d.

Dienos horoskopas mamai: liepos 10-ajai

Kokia šiandien bus diena?

AVINAS

Aiškiai visiems pasakykite, ko norite ir ko siekiate. Tai gali padidinti bendraminčių gretas. Pasistenkite išlikti tolerantiški ir taktiški, jei kai kurie žmonės demonstruos nepritarimą, skepsį ar net nepagarbą. Tuo juos nuginkluosite.

JAUTIS

Regis, stengsitės įveikti nelengvą šeimos santykių, techninę ar ūkinę problemą. Galbūt sudomins naujovės, kurios, jūsų manymu, turėtų padidinti įplaukas ar palengvinti buitį namuose. Neapsirikite.

DVYNIAI

Galite sulaukti ypatingų dėmesio ženklų iš jus dominančio žmogaus, arba jums taip pasirodys. Gali būti įvertinti jūsų sportiniai, intelektiniai ar kūrybiniai gebėjimai. Visgi ne visi komentarai bus malonūs.

VĖŽYS

Gali atsinaujinti santykiai su jums svarbiu žmogumi. Jeigu nersite į pramogų sūkurį, turbūt neišvengsite sąžinės graužaties ar priekaištų iš aplinkinių. Labiau rūpinkitės vaikais.

LIŪTAS

Nelengva našta atrodys namų pareigos, ūkiniai darbai. Kur kas labiau rūpės žmogiškasis faktorius, ypač jei kalbama apie partnerį, artimuosius, gimines. Daugiau nei paprastai apie juos kalbėsite, girsitės ar guositės.

MERGELĖ

Sveikatos, prekių, augintinių klausimais atsiras mėgėjų patarinėti ir dosniai žadėti, todėl būkite atsargūs – nepraraskite savo nuovokos. Gali būti, kad atliksite gana daug darbų, tačiau niekas už tai nepadėkos.

SVARSTYKLĖS

Regis, būsite blaškomi emocijų, troškimų, kurie atsitrenks į abejingumo ar gynybinę sieną. Venkite kritikuoti, skaudinti mylimą žmogų, vaikus.

SKORPIONAS

Šiandien jums geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, iniciatyvos, nesivelsite į ginčus. Plaukimas pasroviui šį kartą gali jus nuplukdyti į jaukesnį uostą nei yrimasis prieš vėją.

ŠAULYS

Turėtų išryškėti kažkokie jūsų sugebėjimai. Naudositės progomis virtualiai pabendrauti su įtakingais asmenimis, plėsti savo akiratį ir įdomių pažinčių ratą.

OŽIARAGIS

Su kai kuriomis problemomis susitvarkysite be didesnių problemų ir labai kūrybiškai. Gali būti, kad prie to prisidės pasikeitimas idėjomis su įdomiais žmonėmis.

VANDENIS

Ši diena jums bus emociškai nelengva dėl meilės, pinigų ar kitų problemų. Regis, teks imtis neįdomių darbų, kuriems stinga ir noro, ir jėgų. Visgi optimizmas veršis pro visas užkardas ir teiks stiprybės.

ŽUVYS

Artimieji laukia iš jūsų supratimo ir palaikančio žodžio, tačiau jums kur kas labiau rūpi, ką galvoja ir jaučia svetimi žmonės, ypač jei iš jų kažko tikitės. Būsite linkę šiek tiek pervertinti savo galimybes bei norus.

Geros dienos!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI