JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Gedinti motina perspėja: niekada neleiskite svetimiems bučiuoti jūsų vaiko

Gedinti motina perspėja: niekada neleiskite svetimiems bučiuoti jūsų vaiko

Jei esate aktyvus socialinių tinklų dalyvis, ko gero, jau pastebėjote šią tragišką vienos šeimos istoriją, kuria aktyviai dalijasi feisbuko lankytojai.

Ajovoje (JAV) gyvenanti jauna šeima šiomis dienomis išgyvena didžiulį skausmą – mirėnaujagimė dukrytė.

Liepos 1 dieną Nicole Sifrit pagimdė sveiką mergaitę, kurią pavadino Mariana. Praėjus maždaug savaitei po jos gimimo, moteris ir jos vyras pastebėjo, kad su mažyle kažkas negerai – ji atsisako valgyti, tampa vangi, ją buvo sunku prižadinti iš miego.

Šeima iš karto kreipėsi pagalbos į medikus. Liepos 7 dieną jų mažylei buvo diagnozuotas virusinės kilmės meningitas, kurį sukelia herpes virusas. (Daugiau apie virusinį meningitą galima sužinoti Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro svetainėje).

Mama Nicole ir tėtis Shane buvo ištirti, tačiau paaiškėjo, kad jie nėra šio viruso nešiotojai. Taigi, naujagimei virusą perdavė ne jie, o kažkas iš pašalinių žmonių, kas lietė ar bučiavo mažylę.

Mergaitės būklė žaibiškai blogėjo – atsisakė organų veikla, mažylės gyvybė buvo palaikoma tik aparatų. Gydytojai neslėpė, jog šansų išgyventi ji beveik neturi.

Antradienį ryte vos 18 dienų šiame pasaulyje gyvenusi mergaitė mirė.

“Mūsų princesė Mariana Reese Sifrit mirė šįryt 8:41 savo tėčio rankose, mamai būnant šalia”, – skausmingą savo patirtį savo socialinio tinklo paskyroje aprašė Nicole.

Ji įspėja visus tėvus saugoti naujagimius nuo pašalinių žmonių. “Neleiskite niekam bučiuoti jūsų kūdikio”, – pridūrė ji.

“GoFundMe” aukojimo svetainėje galima padėti šeimai paaukojant pinigų gydymo bei laidojimo išlaidoms padengti.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI