JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Vilniuje vyko vaikų Helovino vakarėlis su labai kilniu tikslu

Vilniuje vyko vaikų Helovino vakarėlis su labai kilniu tikslu

Išskaptuoti oranžiniai moliūgai kartu su rudeniniais lapais nugulė ne vienoje Vilniaus gatvėje ir kieme.

Kartu nugulė ir noras pasipuošti kuo įdomesniu „Helovino“ vaiduoklių šventės kostiumu. Ypač mažųjų širdyse. Nes praleista proga pakvailioti, tai didi, tik vaikui suprantama metų netektis ir nuoskauda, kurios neišgydys ir kompensacinis limonadas su keksiuku. Tad „Happimess“ labdaros iniciatyva tradiciškai pakvietė mažuosius ir jų tėvelius šį antradienį apsilankyti „Cosmos Place“ vaikų centre, kuriame vyko „Helovino“ vakarėlis. Tiesa, pagrindinis renginio tikslas nebuvo išrinkti baugiausią ar įdomiausią kostiumą, pagrindinis tikslas buvo surinkti kuo daugiau lėšų vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis paremti.

Tai jau antrus metus iš eilės „Happimess“ ir „Cosmos Place“ organizuojamas tokio pobūdžio renginys. Šįmet renginyje šurmuliavo apie 150 vaikų, kurie dalyvavo įvairiose dirbtuvėse, gaminosi kaukes, paišėsi veidus dažais ir džiaugėsi įvairiomis kitomis atrakcijomis žaidimų kambariuose. Kol atžalos užsiiminėjo savo reikalais, jų tėveliai galėjo dalyvauti loterijoje, suaugusiems skirtoje paskaitoje, tema „Tėvai irgi žmonės“ bei įsigyti įvairių smulkių aksesuarų „pop-up“ mugėje. Pastarosios pelnas irgi keliavo į labdaros fondą, o ne verslininkų kišenes. Antradienį vykusio renginio metu paaukota apie 1600 eurų, kurie skiriami vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis šeimoms paremti. “Nuolat stengiamės organizuoti renginius, kurie smagūs vaikams ir prasmingi tėvams. Nenorime būti tik beveide banko sąskaitą, į kurią žmonės tiesiog perveda pinigus. Kartu su partneriais norime įprasminti labdarą smagiomis vaikų ir jų tėvų patirtimis, buvimu kartu”, – pasakoja projekto iniciatorių, labdaros organizacijos “Happimess” vadovė Jurgita Jakaitė.

Valerija Aleškevič ir Evelina Nevieraitė-Dagilienė

Šis renginys ne vienintelis metuose, kurį organizuoja „Happimess“. Kasmet ši labdaros organizacija surengia bent kelis renginius, skirtus įvairioms šventėms paminėti: „Helovino“, lietuviškų „Užgavėnių“, Motinos dienos ir kitomis progomis. Taip pat, neseniai šios organizacijos iniciatyva išleista ir knyga, skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, jų tėvams ir daktarams „Viskas bus gerai“. Knygos autoriai Algis Kriščiūnas ir Jurga Baltrukonytė įvairiomis meninės raiškos priemonėmis knygoje vaikams suprantama kalba paaiškina, kas yra liga, kokia jos eiga ir kodėl verta stengtis ją įveikti, nepaisant sunkiai pakeliamų skausmų ir milijonų adatų dūrių. Visas pelnas, surinktas nuo knygos pardavimų, skiriamas labdarai. Šią knygą gali įsigyti visi norintys prisidėti prie kilnaus tikslo. Knygą galimą rasti „Happimess“ labdaros parduotuvėje, internetinėje prekyboje ar didžiuosiuose Lietuvos knygynuose.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI