JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Naujas žurnalo „Bitutė“ numeris kviečia vaikus išmokti daug naujų dalykų

Naujas žurnalo „Bitutė“ numeris kviečia vaikus išmokti daug naujų dalykų

Štai ir atėjo ruduo, metas grįžti į mokyklos suolą.

Nežinau kaip tu, mielas skaitytojau, bet „Bitutė“ ir jos draugai vabalai labai jo laukė – juk tai toks smagus metas, kai vėl susitinki su seniai matytais mokyklos draugais, pradedi lankyti jau išsiilgtus būrelius, o ir gamta puošiasi visomis gražiausiomis spalvomis! Juk taip smagu šėlti lauke, kol dar vasariškai šilta.

Gamintojo nuotr.

O jei kokią dieną ir atšaltų ar palytų, smagiai praleisti laiką gali ir namuose su „Bitutės” žurnalu, kurio puslapiuose gyvena daugybė įdomių istorijų. Bendraamžiai Ignotas ir Augustinas šiame numeryje dalijasi įspūdžiais iš vasaros stovyklų, o Peliuko istorijose pasakojama apie rudeninę tvarką.

„Bitutė” skaitytojams primena, kuo ypatingas spalis – tai Jėzaus Motinos Marijos Rožinio mėnuo. Bet šis spalis – dar ypatingesnis! Popiežius Pranciškus nusprendė priminti pasaulio pakrikštytiesiems jų misiją ir paskelbė 2019 m. spalį ypatinguoju misijų mėnesiu. Tad skaitytojams, kurie galbūt išvis nežino, kas yra misijos, bus tikrai labai įdomu.

Skruzdėlytės knygyne pristatomos rudeniu kvepiančios knygelės, kurios patiks visiems vaikams. Nedrąsūs pirmokėliai galės susipažinti su Evos Janikovsky knygele „Aš jau einu į mokyklą“ veikėju Danu, kuris papasakos, kas mokykloje įdomiausia. Skaitydami amerikiečių rašytojos Emily Jenkins knygelę „Žaisliukų išdaigos“ vaikai sužinos, ar galima į mokyklą atsinešti žaislų, o mėgstantiems trumpas istorijas patiks net dvi Juliaus Kelero knygelė: „66 istorijos“ ir „66 istorijos nesibaigia“.

„Bitutės“ žurnalistai šį kartą kalbina tikrų tikriausią šaulį ir tikrų tikriausią reperį – Gabrielių Liaudanską, geriau visiems žinomą kaip Svaras iš grupės „G&G Sindikatas“. Kas yra šauliai? Kada jie susikūrė? Ar gali šauliais tapti vaikai? Į visus šiuos ir dar daug kitų klausimų atsakymus rasi šiame interviu.

Vabalas Elniaragis savo skaitytojams pasakoja, kaip ir kur kilo pirmieji Lietuvos miestai bei kas juos pastatė. Kaukvabalis Mokslinčius smalsučiams atsako į klausimus apie Saulę ir krentančias žvaigždes.

Kaip visada žurnale dalijamasi vaikų kūryba, gausu įvairiausių užduočių ir konkursų, kurių dalyviai bus apdovanoti prizais. Boružė Septyntaškė dalijasi obuolių skanėsto receptu, o nuotaikai pakelti žurnale rasi ir keletą skaitytojų taip mėgstamų anekdotų.

Kunigas Antanas Saulaitis atsako į vaikų klausimus apie Jėzaus vaikystę, Joną Krikštytoją ir kodėl aukojami avinėliai. Salemonas Paltanavičius pasakoja apie tauriųjų elnių vestuves, kurios vyksta šiuo metų laiku. Nieko nežinančius apie elnius, jų balsai, atplaukiantys iš sutemų, gali ne tik nustebinti, bet ir išgąsdinti. Tačiau bijoti nėra ko – taip žvėrys „dainuoja“, ir toks jų sujudimas trunka nuo rugsėjo vidurio iki spalio.

„Bitutė“ kartu su skaitytojais pasitinka naujus mokslo metus ir tiki, kad jie bus kupini džiaugsmo ir nuotykių, vaikai ir vabalai išmoks daug naujų dalykų, o tamsėjančius rudens vakarus praskaidrins spalvingi žurnalo puslapiai. Lekiam skaityti!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI