JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dukrytę sūpuojanti dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė intriguoja: „Gali atsirasti ir vaikų drabužių linija“

Dukrytę sūpuojanti dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė intriguoja: „Gali atsirasti ir vaikų drabužių linija“

Prieš beveik 2 mėnesius dukrytės sulaukusi dizainerė neslepia, kad šiuo metu jos širdyje gyvena nuostabiausi jausmai.

Mados namų „Mas 924“ įkūrėja Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė ir jos vyras, verslininkas Jonas Kriščiūnas, prieš beveik septynias savaites sulaukė didžiulio stebuklo. Pasaulį išvydo judviejų pirmagimė Uma. Viena populiariausių šių dienų Lietuvos dizainerių papasakojo apie džiaugsmus, laukiančius darbus ir kaip pavyko išsirinkti nepakeičiamą, universalų vežimėlį.

Jausmai sunkiai nupasakojami

M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė teigė, kad šiuo metu jos širdyje gyvena patys nuostabiausi jausmai. Vaikų turintys draugai Moniką gąsdino, kad gimus mažylei, viskas nebus taip lengva, kaip gali atrodyti – su jais moteris nesutinka. Ir nors ne visada pavyksta gerai išsimiegoti, geros emocijos nugali viską. Auginti mažylę labai padeda vyras, šeimos nariai.

„Neįmanoma nupasakoti, ką aš jaučiu, tiems, kurie to nepatyrė. Mamos ir tėčiai supras, apie ką aš kalbu. Motinystės džiaugsmas atperka visas nemigo naktis. Manau, kad su tėvų pareigomis susitvarkome puikiai. Kadangi su dukra visur keliaujame kartu, jau grįžtu į darbą. Studija man yra kaip antri namai. Kol aš dirbu, Uma gali miegoti. Štai kodėl man reikėjo itin patogaus vežimėlio. Labai svarbu gerai susiplanuoti laiką, tada viską spėji“, – sakė moteris.

Dizainerė pasakojo, kad jau seniai žinojo, kokį vardą duos dukrai. Būdama ketvirtą mėnesį nėščia, ji su vyru nusprendė, kad mergaitę pavadins Uma. Kai ji gimė, tėvai pamatė, kad šis vardas dukteriai labai tinka. Mergaitė turi ir antrą, šventą Dorotėjos vardą.

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Organizatorių nuotr.

Labiausiai džiaugiasi išsirinktu vežimėliu

Vienas pirmųjų Umos kraitelio pirkinių – patogus, lengvas, manevringas ir stilingas vežimėlis. Moteriai buvo svarbu, kad vežimėlis patogiai tilptų į automobilio bagažinę. Moteriai buvo svarbu, kad vežimėlis patogiai tilptų į automobilio bagažinę. M. Kazekevičiūtės-Kriščiūnienės reikalavimus atitiko pasaulyje puikiai žinomas ir vertinamas prekės ženklas „Joolz“. Vežimėlį žinoma moteris įsigijo prekių vaikams ir kūdikiams parduotuvėje „Baby City“.

Sparčiai auganti Nyderlandų kompanija kuria vežimėlius miesto žmonėms, mėgstantiems pasivaikščiojimus gatvėmis ar po parkus. Tai, kad su šiuo vežimėliu yra ypač patogu keliauti mieste, M. Kazekevičiūtė-Kriščiūnienė pastebėjo vos išėjusi į Vilniaus senamiestį.

„Išsirinkome universalų dviejų dalių vežimėlį. Man labai patinka jo dizainas – žemės spalvos, dailios, smulkios detalės, odinė rankena. Įkėlusi vežimėlio nuotrauką į socialinius tinklus, iš mamų sulaukiau daug pagyrų ir klausimų, kur jį pirkau, ar patogus. Smagu, kad žmonės pasitiki mano rekomendacijomis. Netrukus su šeima vyksime atostogauti į Tenerifę. Bijome ligų ir šaltojo sezono. Su mumis kartu keliaus ir šis vežimėlis. Labai laukiu atostogų, noriu kuo daugiau laiko skirti šeimai, nes viso nėštumo metu dirbau. Penktadienį ėjau į darbą, o sekmadienį pagimdžiau“, – kalbėjo moteris.

Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė
Organizatorių nuotr.

Dukteriai – pačios kurti drabužėliai

Išskirtiniu stiliumi garsėjanti M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė juokėsi, kad puošti nori ir savo dukterį. Moteris sakė jau pastebėjusi, ko trūksta rinkoje. Jai visada buvo įdomu daryti tai, kuo pati gyvena.

„Kol neturėjau dukros, vaikų mada man buvo nesuprantamas dalykas. Kai atsiranda vaikas, pradedi pastebėti tai, kas anksčiau tikrai nebuvo svarbu. Kaip tik dabar nerandame patogios kepurės mažylei. Su viena šąla ausys, o kita smunka… Todėl vyksiu į biurą, kur su komanda Umai kursime kepurę žiemai. Taip iš paprastų dalykų gali atsirasti vaikų drabužių linija, įkvėpta mūsų patirties“, – kalbėjo dizainerė.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI