JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Likimas pagal gimimo dienos skaičius

Likimas pagal gimimo dienos skaičius

Savybės, gabumai ir talentai atspindi mūsų asmenybę. O likimą pagal gimimo dienos skaičių gali padėti atskleisti numerologija. Žinoma, tai tendencijos, nes iš praktikos galiu pasakyti, kad gimimo datos gali būti vienodos, o žmonės – labai skirtingi. Žmogaus likimui didelę įtaką turi valanda ir daugelis kitų niuansų, bet dabar daugiau kalbėsiu

apie gimimo dienos skaičius.

Gimimo dienos skaičius nusako žmogaus likimą, charakterį, norus, poreikius. Pagal gimimo dieną galima planuotis svarbesnius darbus, suprasti, su kuriais žmonėmis geriau seksis bendrauti ir draugauti. Gimimo diena gali atspindėti galimus sveikatos pokyčius ir ekonomiškai palankius metus.

Jeigu gimėte 1, 10, 19 ir 28 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 1. Jūs esate Saulės charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 1 jūsų likime atspindi Saulės planetą. Saulė reiškia kūrimą, individualumą ir savarankiškumą. Žmonės, gimę šiomis dienomis, dažnai pasiekia aukštumų darbe ir dažnai galvoja apie tai, kaip pakilti karjeros laiptais. Stengiasi daryti viską laiku. Juos sunku nuteikti pakeisti nuomonę ir jie linkę gyventi savo idėjomis. Atsakingi šeimoje ir pinigus linkę uždirba intelekto dėka, o ne rankomis. Jie lengvai susiranda draugų ir jiems patinka tobulėti. Gali mėgti prabangą. Įprastai jie gyvesni ir energingesni už kitus, todėl gali atlikti sunkius fizinius darbus. Jiems sudėtinga dirbti strese, nemėgsta kritikos, bet mėgsta kritikuoti kitus.

Jeigu gimėte 2, 11, 20 ir 29 d. jūsų gimimo dienos skaičius 2. Jūs esate Mėnulio charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 2 jūsų likime atspindi Mėnulio planetą. Žmonės, gimę šiomis dienomis, labai dažnai jaudinasi, kai reikia priimti sprendimus. Jiems kur kas lengviau, kai yra pasakoma, ką daryti, o ne duodama rinktis. Būna sudėtinga apsispręsti ir dažnai neužtenka pasitikėjimo savimi. Šie žmonės labiau linkę pasiduoti kitų kontrolei. Malonūs pašnekovai, labai atsidavę ir patikimi partneriai. Linkę greitai įsimylėti, tačiau greitumas jiems nerekomenduojamas. Jei gimėte šiomis dienomis, saugokitės sergančių infekcinėmis ligomis. Išmokite pabaigti pradėtus darbus. Per daug pažįstamų ir draugų atima iš jūsų laiką, todėl būna sudėtinga susikoncentruoti ties savimi. Jūs mėgstate vandens telkinius ir būdami prie jų nusiraminate.

NAUJIENA: žurnalą TAVO VAIKAS jau galite pirkti internetu. Įsigyti galite ir senesnių žurnalų. SPAUSKITE ČIA.

Jeigu gimėte 3, 12, 21 ir 30 d. jūsų gimimo dienos skaičius 3. Jūs esate Jupiterio charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 3 jūsų likime atspindi Jupiterio planetą. Gimusių šiomis dienomis prigimtis – sąmoningumas, atsakingumas ir išvystyta logika. Jie gali uždirbti daug pinigų, tačiau šie ilgai neužsilaiko. Jupiterio charakterio žmonėms patinka, kai juos įvertina, nemėgsta dirbti priespaudoje. Galite būti sėkmingi bet kurioje veikloje. Yra pasitikintys savimi, užtikrinti ir pabaigia pradėtus darbus. Linkę aukotis dėl kitų ir dėl šeimos. Šiems žmonėms nerekomenduojami ginčai, įtartinos pinigų operacijos ir perdėtas puikavimasis savimi. Per didelė atsakomybė Jupiterio charakterio žmogų gali išvesti iš pusiausvyros.

Jeigu gimėte 4, 13, 22 ir 31 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 4. Jūs esate Rahu charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 4 jūsų likime atspindi Rahu planetą. Pozityvūs žmonės, gimę šiomis dienomis, įprastai aukšti ir tvirto kūno sudėjimo. O negatyvūs – žemi, silpno kūno sudėjimo, kritiški ir dažnai su viskuo nesutinkantys. Rahu charakterio žmonės gerai jaučiasi aplinkoje, kur vyrauja disciplina, ištvermė, stabilumas ir tvarka. Moka gerai saugoti paslaptis, todėl gali dirbti slaptose tarnybose. Jeigu išmoksite gyvenime kontroliuoti savo norus ir veiksmus, tai susilauksite didelės sėkmės.

Jeigu gimėte 5, 14 ir 23 d. jūsų gimimo dienos skaičius 5. Jūs esate Merkurijaus charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 5 jūsų likime atspindi Merkurijaus planetą. Merkurijaus charakterio žmogaus prigimtis – linksmumas ir entuziazmas. Jiems sudėtinga pabaigti darbus iki pabaigos. Siekia greito uždarbio, dėl to gali kilti noras žaisti azartinius žaidimus. Mėgsta būti pirmiau kitų ir stengiasi kitus nustebinti. Yra jautrūs, bet turi aštrų liežuvį, todėl jiems reikia išmokti kontroliuoti savo kalbą.

Jeigu gimėte 6, 15 ir 24 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 6. Jūs esate Veneros charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 6 jūsų likime atspindi Veneros planetą. Venera žadina artistiškumą ir aistrą. Šie žmonės išradingi, mandagūs, mėgsta puoštis, turi meninę prigimtį ir linkę aplink save kurti grožį. Dažniausiai tai išoriškai patrauklūs žmonės. Juos dažnai gali lydėti apkalbos. Labai myli savo artimuosius. Gyvenime Veneros charakterio žmogui patartina vengti intrigų ir per didelio fizinio krūvio.

Jeigu gimėte 7, 16 ir 25 d. jūsų gimimo dienos skaičius 7. Jūs esate Ketu charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 7 jūsų likime atspindi Ketu planetą. Ketu charakterio žmonės dažniausiai nuo pat mažumės susiję su dvasingumu. Siekia, kad apie juos visi galvotų tik gerai. Moterys su tokiu charakteriu nuolat nerimauja ir yra labai emocingos. Gyvenime jas traukia psichologija, intuicijos lavinimas ir mistika.

Jeigu gimėte 8, 17 ir 26 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 8. Jūs esate Saturno charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 8 jūsų likime atspindi Saturno planetą. Šie žmonės nuo vaikystės turi potraukį ieškoti tiesos, todėl labai anksti tampa išmintingais ir sugeba atskirti gera nuo blogo. Turi polinkį į revoliuciją ir anarchiją, ir nemėgsta nuo ko nors priklausyti. Problemos jies dažnai iškyla dėl to, kad kalba atvirai ir sako tiesą į akis. Saturno charaklterio žmonės pasiryžę sunkiai dirbti dėl savo tikslo ir nenurimsta, kol jo nepasiekia. Juos traukia sritys, susijusios su teisėtvarka, socialinėmis problemomis, istorija ir su viskuo, kas duoda galimybę žengti karjeros laiptais.

Jeigu gimėte 9, 18 ir 27 d. Jūsų gimimo dienos skaičius 9. Jūs esate Marso charakterio žmogus

Gimimo dienos skaičius 9 Jūsų likime atspindi Marso planetą. Marsas Jūsų charakteryje atspindi įkvėpimą, jėgą ir gerą intuiciją. Marso charakterio žmonės greitai užsidega, bet ir greitai nusileidžia. Nemėgsta, kai kas nors Jums vadovauja. Gali elgtis ramiai pavojingose situacijose, bet ir gali pervertinti save. Šiems žmonėms rekomenduojama kuo daugiau šypsotis ir nesipykti su kitais.

Taigi tiek trumpai apie likimą ir gimimo dienos skaičius. Dar noriu pasidalinti su Jumis paprasta likimo keitimo formule: kada mes keičiame savo charakterį, tai palaipsniui keičiame ir likimą. Jis, žinoma, keičiasi kur kas ilgiau nei charakteris, todėl su savo charakteriu reikia dirbti, o likimą stengtis pakęsti. Bet mūsų likimas yra mūsų charakterio veiklos rezultatas.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI