JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dienos horoskopas mamai: birželio 3 d.

Dienos horoskopas mamai: birželio 3 d.

Koks šiandienos horoskopas?

AVINAS. Nuo pat ryto nesitversite savame kailyje – viskas bus įdomu, aktualu. Lengvai megsis pažintys, romantiškos intrigos. Seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, ką nors reprezentuoti, organizuoti, telkti.

JAUTIS. Norėsis daugiau pasiekti ar atgauti gerą įvaizdį, ypač profesijos srityje. Tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, pažintys. Parodykite daugiau lankstumo, pagarbos kitiems ir pamažu sulauksite sėkmės.

DVYNIAI. Galite dalyvauti virtualiuose susitikimuose su žmonėmis iš toli, su įžymybėmis, specialistais, teisininkais. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu, nauja idėja, arba patys kažkam padarysite įspūdį.

VĖŽYS. Būsite išradingi, darbštūs. Galite įdomiai pakoreguoti savo stilių ar aplinką. Tikriausiai turėsite reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Kažką sėkmingai išsiaiškinsite.

LIŪTAS. Šiandien jūsų mintys, idėjos, vertinimai visiems atrodys svarbūs, protingi. Iš jus dominančio žmogaus galite tikėtis ypatingo dėmesio ir palankumo. Džiugins meilė, partnerystė.

MERGELĖ. Šiandien išsijuosę darbuositės ir veikiausiai būsite patenkinti savo veiklos rezultatais. Regis, prasminga ir įdomu bus susitikti su žmogumi, kuris žino, kaip reikia siekti tikslo.

SVARSTYKLĖS. Visą dieną jus džiugins flirtai, komplimentai. Galimi netikėti pasiūlymai, susiję su šou verslu, meile, pramogomis, kūryba, sportu ar augančia karta.

SKORPIONAS. Šiandien jums labiausiai norėsis komforto, darnos, artimųjų palaikymo. Pastarieji to taip pat trokšta. Jeigu užteks laiko, pravartu pasisukioti virtuvėje, pasitvarkyti buityje.

ŠAULYS. Galimi geri mokslo rezultatai, įdomios publikacijos, interviu, nauda iš transporto paslaugų, pervežimų. Turbūt aktyviai sieksite meilės objekto dėmesio.

OŽIARAGIS. Daug dėmesio skirsite verslui, mokslui, pareigoms, ir tai neliks neįvertinta. Galite gauti siuntą iš užsienio, arba kažkam siųsti dovanų, internetu pirkti prekes ir pan.

VANDENIS. Su aplinkiniais šiandien lengvai susitarsite dėl jums svarbių dalykų, informacijos, bendrų renginių. Galimi intriguojami pasiūlymai. Regis, nenuvils ir romantiškas pasimatymas.

ŽUVYS. Šiandien sustiprės intuicija, labdaringumas, meninis skonis. Labai svarbu nepersitempti, nesivadovauti sąmokslo teorijomis ir nepiktnaudžiauti svaigalais. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

Geros dienos!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI