JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Prasmingos kalėdinių žaisliukų idėjos

Prasmingos kalėdinių žaisliukų idėjos, kurios gyvuos amžinai!

“Turiu tradiciją kiekvienais metais pagaminti žaisliuką, kuris pasakotų tų metų istoriją. Tikiu, kad kai po dešimt ar dvidešimties metų trauksime žaisliukus ir puošime eglutę, prisiminsime kiekvienus metus. O kai mažoji užaugs, galės puošti savo namus, prisimindama kiekvienus metus”, – sako tinklaraštininkė Vaida (“Pupsas Blog”).

Kartu su dukrele Maja ji dalijasi, kokius kalėdinius žaisliukus jau sukūrė ir ką jie simbolizuoja. Nusižiūrėti šaunias idėjas galite ir jūs!

Pirmos… 

Tėvų meilės į jokį kalėdinį žaisliuką nesupakuosi. Tačiau žinau, kai Maja užaugs ir padovanosime šį žaisliuką, jai bus pats brangiausias.

Jame – pirmosios kojinaitės, kurios šildė jos pėdutes. Pirmoji apyrankė, kuria puošėsi tik gimusi. Užrašas, kuris primins pirmas Kalėdas. Ir tėvų įdėta saujelė žvaigždučių, kad būtų sveika ir laiminga. 

Žaisliukas
Žaisliukas
Pupsas Blog

Angelui

Šis žaisliukas skirtas pačiam mažiausiam, lengviausiam, švelniausiam ir su maža širdele. Tam, su kuo turėjome susipažinti kaip tik per didžiąsias šventes, tačiau praradome. Bet gyvens visada mūsų širdyse. 

Žaisliukas
Žaisliukas
Pupsas Blog

Pėdutės

Mamos ir tėčiai žino, kaip gera bučiuoti tas mažas pėdutes. Praėjusiais metais pridariau pėdučių atspaudų mums ir seneliams. Mes papuošėme eglutę, seneliams padovanojome taip pat pėdučių antspaudų žaisliukus. Juk nepastebėsime, kaip greitai užaugs. Ir iš tikrųjų, šiais metais Maja atsineša ir matuojasi, kaip jos pėdutė per metus paaugo. Net patys stebimės, kokios mažos buvo pėdutės. 

Pėdutė
Pėdutė
Pupsas Blog

Mūsų mašiniukas burbule

Ilgai ieškojau žaislų parduotuvėse panašios mašinėlės, kokią šiais metais įsigijo mūsų šeimyna, bet nėra. Nėra tai nėra. Kadangi traukia mane raudonos mašinos ir nors tu ką, bus tokia ir dar be stogo. Visai gražiai atrodo, kai veža didžiulę eglę, o visur balta balta. Sutinkate? O gal senatvėje įgyvendinsime savo norą ir lakstysime du senučiukai su kabrioletu. Cha, visai smagu būtų.

Mašinėlė burbule
Mašinėlė burbule
Pupsas Blog

Motociklas

Prisipažinkite, kieno vyrai vairuoja motociklus? O gal pačios? Pagalvojau, kaip nerealu būtų pakabinti ant eglutės dar vieną garažo transporto priemonę – motociklą. 

Motociklas
Motociklas
Pupsas Blog

Pirmos Kalėdos 

2017 metais buvo mūsų pirmosios Kalėdos trise. Trys eglutės simbolizuoja mus: mamą, tėtį ir mažąją Mają. O mažos dovanėlės su raidėmis, mūsų pirmosios vardų raidės V+D+M. Baltas sniegas – baltą baltą žiemą. 

Žaisliukas
Žaisliukas
Pupsas Blog

Gražaus laukimo, mama Vaida ir mažoji Maja, Pupsas Blog

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI