JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Pagražėkite po gimdymo: riebalų naikinimas šalčiu be chirurgijos

Pagražėkite po gimdymo: riebalų naikinimas šalčiu be chirurgijos

Mamos natūraliai jaučia, ko reikia jos vaikui, ir gali apsupti jį beribiu rūpesčiu ir dėmesiu. Tačiau ar nepamiršote skirti dėmesio sau? 

Laikas sau, bendravimas su jums mielais žmonėmis, irgi turėtų būti prioritetai. Juk tik sveikas, savimi besirūpinantis žmogus gali padėti kitam. Ypač augančiam vaikui, kuris savo emocijas atpažįsta šeimos narių veiduose. Pasitikėjimą savimi gali sustiprinti gražesnės kūno formos. Riebalus įvairiose kūno vietose galima tirpdyti ŠALČIU be jokio chirurginio įsikišimo. Kaip? Su unikalia ir visiškai saugia „Cocoon CoolTech“ technologija.

Visiškai įprasta, kad nėštumo metu priaugame svorio. Vienos skaičiuoja daugiau priaugtų kilogramų, kitos – mažiau. Keletą jų „paliekame“ dar ligoninėje. Nėštumo metu kaupiasi ir papildomi riebalai, kad kūnas po gimdymo turėtų „atsargą“ išmaitinti kūdikį. Po gimdymo svoris po truputį grįžta į vietą, jei stebima mityba, judama. Tačiau riebalų atsikratyti sunkiau. Ypač tų, kurie susikaupę ant pilvo ir šlaunų.

Judėti tikslingai svarbu, nepaisant to, kad visą dieną zujate aplink vaiką. Yra pratimų, kurie padės padaryti pradžią riebalų tirpdymui ir gerins laikyseną, stiprins nugarą. O jei norėsite dar ryškesnių rezultatų – kreipkitės į specialistus dėl riebalų tirpdymo šalčiu. Tai puiki alternatyva chirurginiam riebalų nusiurbimui.

Pratimai mamoms stiprinti nugarą, deginti riebalus

Pratimai, tausojantys nugarą

Gulėdamos ant kilimėlio kelkite dubenį į viršų. Šis pratimas gerins laikyseną ir stiprins nugaros raumenis, kurie kenčia nuo dažno vaiko nešiojimo ir kėlimo. Kitas variantas – remkitės į žemę keliais ir plaštakomis, tada vienu metu ištieskite į priekį dešinę ranką ir už savęs – kairę koją, tada apkeiskite – tieskite kairę ranką ir dešinę koją. Kartokite bent 10 kartų.

Pritūpimai ir įtūpstai apatinei kūno daliai

Seni geri pritūpimai ir įtūpstai mankštins apatinę kūno dalį. Tačiau jei į rankas paimsite po vandens buteliuką ir kelsite jas į viršų pratimo metu – dirbs visas kūnas. Atminkite, kad šių pratimų metu būtina išlaikyti tiesią nugarą, tausoti kelius.

„Lenta“ dailesniam pilvukui

Puikus pratimas norinčioms didinti ištvermę ir mažinti pilvuką. Išsitieskite ant kilimėlio. Rankas sulenkite per alkūnes, kojų pirštų galais remkitės į žemę. Lieka tik išlaikyti stabilią nugarą bent 10 sekundžių. Pratimo trukmę ilginkite palaipsniui.

Daugiausia riebalai moterims kaupiasi pilvo ir šlaunų srityje, ir, deja, atsikratyti jų šiose vietose sudėtingiausia. Sportas gali padėti pagražinti formas, bet ne visada įmanoma pasiekti norimų rezultatų vien judėjimu ir mityba. Tada jums gali padėti mokslas. Per valandos trukmės treniruotę riebalų neištirpdysite, tam reikės gerokai daugiau pastangų, bet „Cocoon Cooltech“ stebuklą gali sukurti vos per 70 minučių.

Gražesnėms formoms po gimdymo – riebalų tirpdymas šalčiu

„Cocoon Cooltech“ procedūra yra išskirtinis sprendimas moterims, kurios nori gražesnių formų be operacijų ir poprocedūrinio laikotarpio. Žinome, kad mamos turi daug pareigų ir atsakomybių, todėl ne visada gali leisti sau „iškristi“ iš įprastos dienos režimo, ką jau kalbėti apie keletą dienų ar savaičių, kurių reikėtų po riebalų nusiurbimo operacijos.

Technologija „Cocoon Cooltech“, taikoma inovatyviose ir moderniuose „Era Esthetic“ klinikose, skaido riebalus šalčiu. Vos po kelių procedūrų pastebėsite gerokai pagražėjusias kūno formas.

Procedūra gali būti taikoma įvairioms kūno sritims: pilvui, juosmeniui, šlaunims, nugaros juostai po liemenėle. Tai zonos, kuriose riebalai linkę kauptis nėštumo metu ir kurie dažniausiai sukelia problemų, mažina pasitikėjimą savimi. Gražesnę išvaizdą galima pasiekti pasirinkus „Cooltech“ procedūrą, kuri atliekama be narkozės. Jos metu taip pat nenaudojamos jokios intervencinės priemonės.

Šaltis yra ginklas, kurio bijo riebalai! Tai supratę mokslininkai išrado šią „Cocoon Cooltech“ technologiją. Procedūros metu ant vienos arba dviejų probleminių vietų uždedami aplikatoriai, kurie šaldo riebalų ląsteles. Kai jos sušąla, organizmas negyvas ląsteles pašalina. Pacientas proceso metu jaučia komfortišką šaldymą, kuris daugelį taip nuramina, kad procedūros metu netgi užminga. 1 procedūra trunka apie 70 minučių. Tiek laiko, tikime, galite sau skirti. Procedūros atliekamos kas 4–6 savaites. 

Po „Cocoon Cooltech“ riebalų tirpdymo šalčiu procedūros išsyk galite grįžti namo ir tęsti sau įprastus darbus. Patariama savaitę vengti intensyvaus karščio ir nesportuoti, pirmas kelias dienas nekeliauti.

Riebalus tirpdyti su „Cocoon Cooltech“ procedūra negalima nėščioms ir žindančioms moterims. Ji taip pat neatliekama žmonėms, kurie alergiški šalčiui, serga ūmiomis uždegiminėmis odos ligomis, krioglobulinemija, tiems, kurie kenčia inkstų, kepenų nepakankamumą.

Nors riebalų tirpdymas šalčiu gali skambėti baugiai, „Cocoon Cooltech“ technologija sukurta taip, kad veiktų tik riebalus probleminėse srityse. Tai reiškia, kad nei oda, nei audiniai procedūros metu nėra pažeidžiami. 

Riebalų naikinimo šalčiu su „Cocoon Cooltech“ privalumai „Era Esthetic“ klinikose:

nereikia chirurginės intervencijos, nelieka randų;

nėra atsigavimo laikotarpio;

procedūra trunka vos apie 1 val.;

pakanka kelių procedūrų pasiekti puikių rezultatų;

efektyviai degina riebalus probleminėse srityse, kurias sunku paveikti sportu.

Coccon Cooltech
Coccon Cooltech
Partnerio archyvas

Tiesa, po procedūrų kurso, kad riebalų sankaupos vėl nesusidarytų, ir toliau reikės tinkamai maitintis ir sportuoti, tad neišmeskite kilimėlio ir sportinių batelių. Rekomenduojama taikyti hipokalorinę mitybą, kurios metu suvartojama mažai sočiųjų riebalų. Visa tai padės išsiugdyti subalansuotą gyvenimo būdą.

Pasitikėkite savimi ir būkite laimingos!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI