JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
ką valgyti piknike
Šeimos piknikas

Šeimoms su vaikais – vasaros stovyklų piknikas

Birželio 18 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. kviečiame šeimas į Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (LVJC) rengiamą smagią pramogų ir edukacijų šventę „Vasaros stovyklų piknikas“.

Šios, visai šeimai skirtos šventės metu netruks linksmos nuotaikos, kūrybos, veiksmo ir vasariško šurmulio! Visos šventės pramogos – nemokamos.

Vaikams vyks stalo futbolo, teniso ir didžiulio Twister’io žaidimai, šokių pamokėlės, dailės dirbtuvėlės bei viktorinos, taip pat bus surengtas STEAM edukacijų šou – kūrybinės dirbtuvės ir emocijų laboratorija, kurių metu „emocijos veršis per kraštus“.

Smagias ir kūrybiškas pramogas renginio metu rengs šalies vaikų stovyklų organizatoriai – pabendrauti su jais „akis į akį“ bei apie programų ypatumus sužinoti „iš pirmų lūpų“ galės visi šventėje dalyvaujantys vaikų tėveliai.

Jaukumo ir smagumo atmosferą renginio metu sukurti padės smagi muzika, užkandžiai, pledai, sėdmaišiai, šokių pasirodymai, DJ ir diskoteka po atviru dangumi!

„Labai džiaugiamės prasidėjusia vasara, sušvelnėjusiu karantinu, saulėtais orais ir norime švęsti bei džiaugtis kartu su vaikais bei jų tėveliais. Tikime, kad Vasaros stovyklų pikniko metu visiems bus ne tik smagu, bet ir pavyks išsirinkti įdomias ir prasmingas vasaros veiklas“, – viliasi Erika Lučickaja, LVJC projektų vadovė ir šio renginio organizatorė.

Šis renginys, pasak Erikos, galėtų tapti puikios vasaros piknikų tradicijos pradžia, kurių, liepos ir rugpjūčio mėnesiais planuojama dar ne vienas.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI