JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kokią įtaką vaiko charakteriui turi jo gimimo valanda

Kokią įtaką vaiko charakteriui turi jo gimimo valanda

Svarbiausią jūsų mažylio gyvenimo datą, be abejo, prisimenate. Kada gimė jūsų naujagimis? Buvo penktadienio rytas ar sekmadienio vakaras? O gal pirmadienio naktis? Prisiminkite. Manoma, kad gimimo valanda ir tam tikras paros laikas gali lemti vaiko asmenybės savybes. 

NAKTIS

Dangų apgaubus nakties sutemoms į šį pasaulį ateina patys smalsiausi žmonės, globojami Merkurijaus.

Kūdikis, gimęs tarp 24.00 ir 2.00 val., trauks visų dėmesį, bus labai aktyvus ir energingas. Vaikas mėgs bendrauti, greitai susiras draugų, tačiau gali dažnai juos keisti. Ūgtelėjusiam mažyliui patarkite išnaudoti gabumus kaupiant informaciją. Tai jam padės sėkmingai mokytis ir kopti karjeros laiptais. Žinoma, jei nesiblaškys tarp darbų.

Pusiaunaktį, tarp 2.00 ir 4.00 val., gimsta darbščios prigimties žmonės, globojami Veneros. Ji dovanoja gebėjimą uždirbti ir naudingai leisti pinigus, siekti tikslo visose savo gyvenimo srityse, meilė – ne išimtis. Šie žmonės labai vertina patogumą, jiems svarbios žemiškos, materialios vertybės. Džiaukitės vaiko gebėjimu siekti trokštamo tikslo.

Marsas aktyvus nuo 4.00 iki 6.00 val. Šiuo laiku gimsta lyderiai, būsimi vadovai. Marso globotiniai nori būti išskirtiniai, nemėgsta, kai juos su kuo nors lygina. Vaikelis, gimęs paryčiais, bus sąžiningas, nepavydus, užsispyręs. Tiktų vadovo pareigoms, nes bandymai jam įsakinėti geruoju nesibaigtų. Tad savo mažylį auklėkite švelniau, mokykite pasitikėti aplinka.

 

RYTAS

Išaušus, nuo 6.00 iki 8.00 val., įsiviešpatauja Neptūnas. Šiuo laiku pasaulį išvydę žmonės yra labai jautrūs, pažeidžiami, baikštūs, nepasitikintys savimi, bet labai kūrybingi, jiems daug ką reiškia vidinis gyvenimas, dvasingumas, religija. Paaugęs mažylis greičiausiai rinksis vienatvę, nes nemėgsta viešumo. Jis savo vidinį pasaulį gins nuo tikrovės ir žmonių svajodamas.

Tarp 8.00 ir 10.00 val. gimsta Urano globotiniai, patrauklūs savo vidiniu žavesiu, mėgstantys bendrauti žmonės. Prie jų linkę šlietis tie, kuriems reikia šilto žodžio ir pagalbos, nes svarbiausias Urano globotinių bruožas – nuoširdus bendravimas ir noras padėti silpnesniems, nelaimingiems, jais pasirūpinti. Urano globotinis turi daug draugų, jam gerai sekasi ir mokslinė, ir meno srities veikla. Užaugęs mažylis gali pasinerti į labdaringos organizacijos veiklą.

Nuo 10.00 iki 12.00 val. gimusiesiems Saturnas dovanoja stiprią savigarbą, ištikimybę principams ir disciplinai. Šiuo laiku gimę žmonės pasitiki savimi, yra aktyvūs, dažniausiai nenuolaidžiauja savo silpnybėms, žino tikslus ir aktyviai jų siekia, todėl sugeba kilti karjeros laiptais. Jiems patinka vadovauti, nebijo atsakomybės, svarbių pareigų. Tokią stiprią valią būtų pravartu panaudoti politiko veiklai.

Ar pamenate, kokiu paros metu gimė jūsų vaikas?
Ar pamenate, kokiu paros metu gimė jūsų vaikas?
Shutterstock nuotr.

 

DIENA

Įsiviešpatauja Jupiteris. Gimusieji tarp 12.00 ir 14.00 val. – smalsūs ir valingi, savo siela būna keliauninkai, neretai domisi kultūra, papročiais. Jiems visada reikia naujų veidų, vietų ir įspūdžių, todėl nesunkiai gyvenimą gali pakreipti nauja vaga: išvažiuoti į kitą šalį arba pakeisti profesiją. Savo mažylį nuo pat kūdikystės pratinkite prie tvarkos ir dienotvarkės.

Nuo 14.00 iki 16.00 val. gimę žmonės yra stiprūs ir valingi, nemėgsta nuobodulio ir pastovumo. Jie nori kuo daugiau išgyventi, išbandyti, patirti stiprių pojūčių, nebijo rizikuoti. Plutonas jiems suteikia gebėjimą nepaprastai lengvai ištverti gyvenimo negandas. Jei mažylis gimė šiuo laiku, nesėkmės jo charakterį užgrūdins. Mokykite vaiką siekti realių, iš tiesų svarbių gyvenimo tikslų.

Vakarop, tarp 16.00 ir 18.00 val., vėl įsigali Venera, tačiau gimusiuosius tuo laiku ji palankiai veikia ne uždirbant pinigus, bet siekiant rasti savo tikrąją meilę. Šie žmonės vertina partnerystę, vienodas teises ir teisybę. Jiems gyvenime svarbiausia susirasti gerą gyvenimo draugą, mylimąjį, kurio pomėgiai ir vertybės būtų tokios pačios. Geba įsijausti į kitą žmogų ir lengvai bendrauti, todėl anksti veda ar išteka.

           

VAKARAS

Leidžiantis saulei gimsta žmonės, gebantys rasti išeitį net iš pačių sunkiausių padėčių, turintys filosofinį požiūrį į pasaulį. Vaiką, gimusį tarp 18.00 ir 20.00 val., valdo Merkurijus. Kad ir kas nutiktų, šiuo laiku gimęs žmogus niekada nenuleis rankų. Jis bus labai ištikimas savo idėjoms, draugams ir mylimiesiems. Savo atžalėlę mokykite nepulti į kraštutinumus, būti nuosaikų, neprarasti sveiko proto, o sprendžiant problemas atsižvelgti ne tik į kitų, bet ir savus poreikius.

 

20.0022.00 val. valdo Saulė ir ji leidžia švytėti tiems, kurie gimė šiuo laiku. Jei vaikas pasaulį išvydo vakare, polinkis bendrauti ir naujų malonumų siekis taps svarbiausiu bruožu. Jis trokš publikos, lips ant scenos (žinoma, jei turės talentų), nuobodi kasdienybė – ne jam.

 

Gimusiuosius prieš vidurnaktį, tarp 22.00 ir 24.00 val., veikia paslaptingasis Mėnulis. Jis dovanoja polinkį filosofuoti, siekti vidinės darnos, pastovumo. Šie žmonės nenoriai keičia gyvenamąją vietą, yra uždaro, ramaus būdo, mėgsta dirbti po vieną. Tiesa, rasti laimę ir ramybę gali būti sunku, nes jiems reikia įspūdžių. Mėnulio globojamiems žmonėms yra visiškai svetima mintis apie karjerą vien dėl naudos. Todėl jūsų atžala karjeros laiptais kops nelabai greitai. 

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI