JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai prabilo apie tai, ką patyrė

Dainininkė G. Karaliūnaitė pirmą kartą atvirai: apie subyrėjusią trečią santuoką, patirtą smurtą ir kūdikio netektį.

„Aš bijau, kad jis išsiveš vaiką… Didžiausias man košmaras – ta moteris, kurios dukrą išsivežė į Vokietiją… Tai Vokietija dar netoli, susikraučiau lagaminus ir išvažiuočiau paskui vaiką dar tą patį vakarą, ir mano mama išvyktų paskui… O Kanada juk gerokai toliau… Ir nereikia manęs gailėti, nes verkiu… kas ką nori, tą tegu ir galvoja, nors ir tai, kad verkiu siekdama sukelti gailestį ar vardan reklamos… tiek to.. bet tylėti daugiau ne tik negaliu, bet ir nenoriu…“ – jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ sunkiai tramdydama ašaras pasakos dainininkė Gintarė Karaliūnaitė.

39-erių dainininkė Gintarė Karaliūnaitė, kalbėdama prieš kamerą, visuomet labai atvira, ji šneka drąsiai, mėgsta pajuokauti. Tačiau šis jos interviu, kaip pati sako, duotas iš baimės.

Prieš savaitę jai teko į namus kviesti policijos pareigūnus, nes sutuoktinis, trejais metais jaunesnis kanadietis Marcas Andre-Canuelis, bandė jėga patekti į namus. Kol kas skyrybos nėra įvykusios, tačiau jau trejus metus su trečiuoju sutuoktiniu ir beveik ketverių dukrytės tėvu ji nebegyvena kartu todėl, kad, anot Gintarės, santuokoje patyrė psichologinį ir fizinį smurtą.

„Policiją galėjau ir turėjau kviesti bent tris kartus, tačiau vis neišdrįsdavau iš baimės… Nenorėjau, kad tai nagrinėtų spauda… bijojau visuomenės spaudimo ir nuostatų, kad gavusi į kailį esu pati kalta…“ – pasakos dainininkė.

Šiandien, pasak Gintarės, ji gailisi bijojusi kreiptis į pareigūnus ir sako, kad viešumas jai tapo ginklu, norint apsisaugoti nuo buvusio sutuoktinio. Todėl šiandien Gintarė sako papasakosianti ne tik apie smurtą, kurį patyrė, tačiau ir tai, kodėl prieš pat vestuves su Marku galvojo jas atšaukti ir kaip išgyveno dėl pirmo bendro kūdikio netekties.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI