JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi

Drabužius mergaitėms ir mamoms kurianti kaunietė Kristina: kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti

Portalo TavoVaikas.lt rubrika KURIANTI MAMA sulaukia didelio jūsų dėmesio. Jeigu norite tapti jos heroje, užpildykite anketą ČIA. Na, o šiandien susipažinkime su dar viena veiklia, kūrybinga ir įkvėpimo nestokojančia mama.

Susipažinkime, Kristina.

Gyvenu Kauno rajone, labai gražioje vietoje – Akademijoje. Čia užaugau ir dabar čia auginame savo vaikus. Turiu šeimą – vyrą bei dvi dukras. Vyresniajai jau ketveri metai, o mažoji tuoj švęs savo pirmąjį gimtadienį. Mūsų dukros yra tikros dovanėlės – viena gimė kelios dienos po Šv. Kalėdų, o kita – pora savaičių prieš mano gimtadienį.

Aš, kiek save pamenu, visada buvau labai aktyvi, užsiimdavau įvairiomis veiklomis. Esu baigusi edukologijos bakalaurą bei švietimo vadybos magistro studijas, dirbu gimnazijoje socialine pedagoge, šiuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Tai darbas su vaikais, daug bendrauju su jais, sprendžiame įvairias problemas, organizuojame įvairius renginius. Darbas labai įdomus, o svarbiausia – kūrybinis, nes tikrai reikia pasukti galvą, kad pasiūlyčiau kažką įdomaus vaikams.

Ar būtent motinystė jus įkvėpė imtis papildomos veiklos?

Aš dar nebūdama mama supratau, kad kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti. Juokdavausi sakydama, kad per metus bent vieną naują dalyką reikia išmokti papildomai, kad realizuotum save ir nesėdėtum vietoje.

Gimus pirmajai dukrai, pradėjau galvoti, ką gi veikti. Pradėjau ieškoti, kur save tobulinti ir nusprendžiau eiti į vizažo kursus.

Asmeninis archyvas

Vėliau gavau iš anytos dovaną – siuvimo mašiną (kurios labai norėjau), tačiau siūlo į adatą įverti nemokėjau. Ir viskas susidėliojo labai įdomiai – vieną vakarą sužinojau, kad laimėjau mėnesio siuvimo kursus. Vėliau siuvimo pamokas tęsiau, pradėjau siūti dukrai, sau, ir po truputį audinių parduotuvės tapo nuolatinė lankytina vieta, hobis ir silpnybė.

Asmeninis archyvas

Pradėjus lauktis antrosios dukters, dėliojausi verslo planą, kūriau modelius, ieškojau siuvėjos, kuri man padėtų ir mėnuo prieš gimdymą pasaulį išvydo dar vienas kūdikis – „K&F Style“ (feisbuko paskyra – https://www.facebook.com/foktestyle/). Abi dukros labai ramios, gal todėl man daug lengviau viską suderinti.

Asmeninis archyvas

Papasakokite išsamiau apie savo naująją veiklą.

Idėja kirbėjo jau senokai, bet vis nesiryžau jos imtis. Tačiau pradėjus lauktis antrosios dukros, pagalvojau, kad nėra kada atidėti savo svajonių, nes laikas bėga labai greitai, o dabar puikiausias laikas tam.

Aš dar nebūdama mama supratau, kad kuo daugiau veiklos turi, tuo daugiau visko spėji padaryti. Juokdavausi sakydama, kad per metus bent vieną naują dalyką reikia išmokti papildomai, kad realizuotum save ir nesėdėtum vietoje.

„K&F Style“ – tai drabužiai mergaitėms bei mamoms. Pradėjau kurti mergaitėms klasikinius, puošnius, bet tuo pačiu ir paprastus, lengvai derinamus drabužius, nes kiek teko susidurti, trūko man tokių drabužėlių savo dukrytei.

Vėliau prie klasikinių modeliukų atsirado ir laisvalaikiui skirtų, pvz. iš veliūro, tačiau modeliukai renkami, kad galima būtų dukrytę vesti ne tik į kiemą, bet ir pasipuošus eiti į miestą, gimtadienį ar šventę.

Asmeninis archyvas
Asmeninis archyvas

Kadangi esu moteris ir noriu taip pat pasipuošti, o dar ir drabužius derinti kartu su dukrytėmis, pradėjau kurti moteriškus drabužius, derančius tarpusavyje su mergaitiškais.

Asmeninis archyvas

Taigi, kuriu drabužius – tiek klasikinius, tiek laisvalaikio, tačiau lengvai derinamus tarpusavyje, tinkančius įvairioms progoms.

Asmeninis archyvas
Asmeninis archyvas

Kas sunkiausia kuriant ir kas teikia didžiausią malonumą?

Labai džiaugiuosi, kad atsiranda vis daugiau moterų/mamų, pamėgusių mano kūrybą ir puošiančių save ir savo dukrytes.

Asmeninis archyvas

Labai širdį paglosto, kai gaunu atsiliepimų ar nuotraukų su mano kurtais rūbais. Šiuo metu sunku viską spėti, pradėjau pati siūti vaikiškus drabužėlius (moteriškus siuva nuostabi siuvėja Laura, kuri man labai padeda), kiekvieną dieną vis mokausi facebook’o galimybių, reklamos subtilybių, prižiūriu internetinį puslapį, ne visada spėju fotografuoti produktus, juos tvarkyti ir kelti klientams, o dar reikia ir namus sutvarkyti, ir vaikus pamaitinti.

Asmeninis archyvas
Asmeninis archyvas

Bet viskas žmogiška, susidėlioju veiklas taip, kad vis tiek viską spėju. Ne veltui yra posakis, kad reikia rinktis, ar tavo vaikai bus laimingi, ar namai tvarkingi.

Ar planuojate (ir kaip) plėsti savo dabartinę veiklą?

Labai džiaugiuosi, kai gaunu nuotraukų su mano kurtais rūbeliais, tada tikrai suprantu, kad jie patinka ir yra nešiojami.KRISTINA

Minčių ir idėjų galvoje labai daug, norisi ir kolekcijų daugiau, ir berniukus pradžiuginti, ir daugiau butikų bendradarbiavimui rasti, kad kuo daugiau miestų galėtų pamatyti gyvai drabužius prieš perkant. Didelė svajonė turėti savo mažytį ir jaukų kampelį, kuris būtų antri mano namai.

Kokių atsiliepimų girdite apie tai, ką darote?

Atsiliepimai labai džiuginantys ir verčiantys eiti pirmyn. Labai džiaugiuosi, kai gaunu nuotraukų su mano kurtais rūbeliais, tada tikrai suprantu, kad jie patinka ir yra nešiojami. Visada laukiu klienčių žinučių, kai jos gauna siuntinį, įdomu, ar viskas tinka ir ar atitinka lūkesčius, nes siunčiant į kitus miestus, jos mato tik nuotraukas.

Asmeninis archyvas

Kaip sekasi suderinti veiklą su motinyste?

Negaliu sakyti vienareikšmiškai, kad viskas puikiai derinama. Tikrai visko būna, ir nuotaika ne visada pakili, ir ne visada išsimiegi, nes tenka kartais dirbti miego sąskaita, bet susidėliojus prioritetus, dieną planuoji taip, kad niekas neliktų nuskriaustas. O jei labai pavargusi – tą dieną išeinu pasivaikščioti su šeima, išvažiuoju prie jūros ir labai gerai “pravėdinu” galvą, pailsiu nuo kasdienybės ir vėl kimbu į darbus.

Asmeninis archyvas

Ko palinkėtumėte visoms mamoms?

Svajokite ir tikėkite! Siekite savo svajonės, kad ir kokia ji atrodo nepasiekiama, nes mes turime mylėti, puoselėti save bei jaustis gerai, o kas yra geriau, jei ne daryti tai, ką nori ir ką labai myli. Viskas yra įmanoma, tik reikia daryti viską su meile!

Asmeninis archyvas
author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI