JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Kate Middleton gimdymas: kodėl balandžio 21-oji yra (ne)palankiausia diena iš visų

Iki Kate Middleton trečiojo gimdymo liko suskaičiuotos dienos. Nors tiksli gimdymo data neskelbiama, manoma, kad tai įvyks jau artimiausiomis dienomis. Tai rodo tam tikri ženklai.

Didžiosios Britanijos žiniasklaida spėja, kad Kate Middleton planuojamo gimdymo data jau visai čia pat. Kodėl? Ogi Londone esanti ligoninė, kurioje gimė ir pirmieji jos vaikai George ir Charlotte jau pradėjo ruoštis smalsuolių antplūdžiui.

Gatvėje, kurioje yra Kate Middleton mėgstama ligoninė, pastatyti eismą ribojantys ženklai ir atitvarai. Abu kartus, kai gimė pirmieji princo Williamo ir Kate Middleton vaikai, gimdymo dieną čia susirinkdavo minios žiniasklaidos atstovų bei smalsių miestiečių.

Vida Press

Pranešama, kad jau nuo kovo mėnesio ligoninėje yra rezervuota gimdymo palata Kembridžo kunigaikštienei, o 20 medikų komanda, kuri priims gimdymą ir prižiūrės naujagimį, pasiruošusi bet kada atvykti, kai tik prireiks.

Gegužės 19 dieną vyks princo Harry ir Meghan Markle vestuvės, tikimasi, kad jose dalyvaus ir jau po gimdymo spėjusi jėgas atgauti Kate Middleton.

Vida Press

Pats didžiausias klaustukas išlieka dėl vaiko lyties: nebuvo jokio oficialaus pranešimo, ko laukia Kate Middleton, taip pat niekas iš šeimos pažįstamų rato neišplepėjo šios naujienos žiniasklaidai. Todėl visai tikėtina versija, kad šįkart karališkoji pora pati sąmoningai pasirinko nežinoti, kas jiems gims.

Didžiosios Britanijos lažybų punktuose aktyviai spėliojama būsimo vaiko lytis. Kol kas yra daugiau spėjimų, kad gims mergaitė.

Vida Press

Kurią balandžio dieną pagimdys Kate Middleton, sužinosime jau visai netrukus. Aišku tik viena – jei gimdymas įvyks balandžio 21 dieną, Didžioji Britanija švęs dvigubai. Juk būtent šią dieną yra gimusi karalienė Elžbieta II. Monarchė yra gimusi 1926 metų balandžio 21-ąją, tad šiemet švęs jau 92 -ąjį gimtadienį.

Vida Press

Jei Kate Middleton ir princo Williamo atžala gimtų būtent šią dieną, viena vertus, tai būtų be galo graži dovana Williamo močiutei. Tačiau iš kitos pusės, jei taip nutiktų, tądien dėmesys nukryptų į naujagimį, nes Kate ir Williamas be galo populiarūs ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir visame pasaulyje. O kažin ar karalienė nusiteikusi dalintis dėmesiu?..

Vida Press
author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI