JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu

Julija Žižė apie motinystę: sunkiai suvokiu, kad mano svajonės pildosi

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi žinoma verslininkė Julija Žižė šiuo metu džiaugiasi jau antrosios dukrelės Otilijos gimimu.

Visuomet apie didelę šeimą svajojusi moteris neslepia, jog šeimos pagausėjimas į gyvenimą atnešė ne tik bemieges naktis, bet ir motinystės pilnatvę.

Julija Žižė šiuo metu išgyvena išties stebuklingą gyvenimo laikotarpį – prieš kelis mėnesius su vyru Laurynu Žižiu susilaukusi antrosios dukros Otilijos.

Apie pojūčius tapus dviejų mergaičių mama, Julija sako taip: „Manau, kad dar sunkiai suvokiu, jog mano svajonės pildosi, bet jaučiuosi labai laiminga. Nors dabar darbo kaip niekad daug, labiausiai rūpinuosi, kad visas dėmesys dukroms butų paskirstytas vienodai, juk Lėja dar visai mažytė. Taip pat stengiuosi visur spėti, viską nuveikti, kad ir savęs nepamirščiau ir šeimą palepinčiau“.

Vaikų auginimas – geriausia sporto salė

Po antrosios dukrelės Otilijos gimimo praėjus vos keliems mėnesiams, Julija jau žingsniavo podiumu dizainerės Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatyme.

Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Paklausta, kas padėjo taip greitai sėkmingai susigrąžinti buvusias formas, atskleidė: „Aš leidžiu sau atsigauti, leidžiu kūnui po gimdymo ramiai ir su meile grįžti į save. Vaikelis laikui bėgant viską „išvalgo“, visgi atiduodame po 500 kalorijų į parą. Kokia sporto salė kasdien tiek sudegins? Beje, dviem vaikais rūpintis irgi geras kardio“.

Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Nors šiuo metu motinystė užima didžiąją laiko dalį, Julija niekada neatsisakė mėgstamų veiklų ir hobių. Ji sako, kad šiuo metu ne tik rūpinasi šeima, bet taip pat dirba su prekinių ženklų komunikacija, dekoruoja vaikų šventes.

Vaivos Onės Mikulskytės nuotr.

Motinystė gali būti stilinga

Ruošiantis motinystei, viena svarbiausių užduočių – pasirūpinti naujagimiui skirtomis prekėmis: drabužėliais, žaislais, vežimėliu ir kitomis priemonėmis. Julija Žižė, paklausta apie kraitelį Otilijai, atviravo: „Auginant antrąjį vaiką yra visada lengviau, ne tik todėl, kad naujus pirkinius renkiesi vadovaudamasi įgyta motinystės patirtimi, bet taip pat, kad didelę dalį daiktų šeima jau turi nuo pirmojo vaikučio. Tad svarbiausias pirkinys Otilijai buvo tik naujas sniego baltumo vaikiškas vežimėlis „Aero Tutis”.

Redos Mickevičiūtės nuotr.

„Renkantis šiuolaikišką vežimėlį man buvo svarbu, kad su juo galėčiau lengvai keliauti ne tik miesto gatvėmis, bet ir miško takeliais, o mažylė jaustųsi visada komfortiškai. Tad ypač vertinu vežimėlio saugumą, kompaktiškumą, patogų valdymą ir gerą amortizaciją. Ir, žinoma, labai vertinu išskirtinius vežimėlio dizainus, juk vaiko ratai vienas geriausių aksesuarų, su kuriuo mamos galės išlikti visada stilingos. Tai tas pats, kaip turėti išskirtinę mašiną į kurią daugelis atsisuka”, – mintimis dalinosi Julija Žižė.

Redos Mickevičiūtės nuotr.

Redos Mickevičiūtės nuotr.

Julija Žižė atskleidė, kad tapo naujausios limituotos vežimėlių kolekcijos „Aero Tutis x Agnė Kuzmickaitė” ambasadore, kurios fotosesijoje įsiamžino su visa šeima, o vykusioje dizainerės Agnės Kuzmcikaitės mados peržiūroje ant podiumo žingsniavo kartu su naujos kolekcijos vežimėliu.

„Labai džiaugiausi tokiu kūrybišku projektu ir tuo, jog su šeima tapome viso šio grožio dalimi. O labiausiai nekantrauju, kada mažoji vasarą sės į sportinę vežimėlio dalį su dizainerės Agnės Kuzmickaitės kurtu dizainu”, – įspūdžiais dalinosi Julija Žižė.

Redos Mickevičiūtės nuotr.

Išskirtinė vežimėlių kolekcija yra riboto leidimo, o kiekvienas vežimėlis bus parduodamas su autentiškumo sertifikatu ir dizainerės A. Kuzmickaitės parašu.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI