JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Stovyklų himną pristatanti Donata Virbilaitė: „Atėjo laikas naktinėti bei šėlti ir man“

Stovyklų himną pristatanti Donata Virbilaitė: „Atėjo laikas naktinėti bei šėlti ir man“

Dainininkė Donata Virbilaitė pristato naują, stovyklautojams skirtą dainą „Spalvota muzika“. Tai, anot jos, himnas vasarai, vaikystei, laužui ir džiaugsmui. 

„Manau, kad buvau ramus ir klusnus vaikas, kurį mama labai saugojo. Daug mokiausi ir išdaigų nekrėsdavau“, – su šypsena sako prieš keletą metų muzikos studiją Dloud Kaune atsidariusi atlikėja ir renginių vedėja.

D.Virbilaitė nebuvo dalyvavusi jokioje vasaros stovykloje iki pernai metų, kai ją nusprendė surengti pati. Į „pasimatymą“ su muzikos pasauliu ir šėlionėmis ji tuomet pakvietė visus norinčiuosius laisvalaikį praleisti neįprastai bei aktyviai.

„Tuomet atėjo laikas naktinėti bei šėlti ir man! Diskotekos, karaokė, judesio pamokos ir visos kitos pramogos taip įtraukė, jog jaučiausi atradusi naują, stovyklų pasaulį“, – sako D. Virbilaitė.

Kartu su pirmosios jos gyvenime stovyklos dalyviais dainininkė sukūrė ir įrašė himną, kuris skambės ir šįmet. Aštuonias dienas vyksiančioje stovykloje ką veikti ras ir būsimas muzikos profesionalas, ir tiesiog ją mėgstantis vaikas ar paauglys. O kad būtų dar smagiau, kasdien į „Spalvotos muzikos“ oazę atvyks vis naujas visuomenei gerai pažįstamas profesionalus mokytojas. Praėjusiais metais stovykloje savo patirtimi dalinosi aktorė Žiedūnė Mardosaitė, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė, muzikos prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis, vaikus fotosesijai ruošė plaukų meistrė Inga Bagdonaitė ir dizaino studija Minimi. Stovyklą vainikavo bendras vaikų koncertas. 

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI