JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Atlikėjas Deividas Bastys apie vaikus: „Didžiausias tikslas – užauginti gerus

Atlikėjas Deividas Bastys apie vaikus: „Didžiausias tikslas – užauginti gerus, protingus, atsakingus žmones“

Jei būtų renkama Lietuvos šou verslo pora, gražiai keliaujanti kartu ir per audras, ir saulei šviečiant, atlikėjas Deividas Bastys (37 m.) su žmona Agne (33 m.) galėtų išties pelnyti daugiausiai simpatijų.

Šiais laikais, kai viskas taip laikina ir poros neretai skiriasi vos susituokusios, Deividas ir Agnė šiemet švęs gražią sukaktį: 11 metų kaip vedę, ir 10 iš jų bažnytinėje santuokoje. Apie jų sėkmingos santuokos receptą, persikėlimą iš Jurbarko gyventi į Klaipėdą ir naujausią Deivido autorinę dainą „Jei meilė lydi nuolat mus“, kalbamės su pačiu atlikėju.

– Deividai, jau tiek metų kartu: tad koks tas sėkmingos santuokos receptas?

– Skaičiai stebina net mus pačius, bet laikas bėga labai greitai! Tikslaus recepto, kuriuo galėčiau pasidalinti su skaitytojais, negalėčiau įvardinti, bet keletą jo „ingredientų“ atskleisiu: tai didelis noras viską pereiti kartu, užauginti vaikus, džiaugtis gyvenimu, kelionėmis, mylimomis veiklomis. Turėti su kuo dalintis džiaugsmais ir vargais – didžiausia laimė!

– Stebėdami Jūsų šeimą gerbėjai atkreipė dėmesį, kad nepaprastai mylite savo vaikučius: Armandą (10 m). ir Ajų (6 m.), puoselėjate šeimynines tradicijas, mėgstate gražiausias akimirkas įamžinti profesionaliose foto sesijose. Atrodo, kad šeima – visa ko pagrindas, tai, dėl ko gyvenate. Ar taip?

– Tikrai taip: abiejų vaikų labai norėjome, laukėme, planavome. Dabar esame stipri komanda, mėgaujamės buvimu kartu, o didžiausias tikslas – užauginti gerus, protingus, atsakingus žmones. Niekas taip nedžiugina, kaip geri vaikų pasiekimai, nuoširdūs poelgiai.

– Jūsų šeima prieš 4 metus iš Jurbarko persikraustė gyventi į Klaipėdą: kodėl? Traukia jūra, ar kiek lėtesnis gyvenimo tempas? Neretai Klaipėdos gyventojai lyginami su ispanais, mėgstančius darbus atidėti rytdienai.

– Aš tikras jurbarkietis, ten gimiau, augau, o Agnė – pajūrio mergaitė. Visada žinojom, kad Jurbarkas mums laikina stotelė, esam jauni, veiklūs, norėjosi daugiau erdvės. Klaipėdoje mums puikiai dera veiksmas ir ramybė, jaučiamės čia puikiai. Vasarą man darbymetis, o tuo metu šeima čia mėgaujasi jūra.

– Judviejų su žmona veiklos labai skiriasi: ji – aerobikos trenerė, Tu – dainininkas. Ar tai daugiau padeda ar trukdo kasdienybėje? Gal, kaip tik – Tu pradėjai sportuoti, o ji – dainuoti?

– Svarbiausia, kad mūsų veiklos mums labai patinka: sportuoju pats dar nuo mokyklos, o Agnė pradėjo nuo šokių: dabar yra subūrusi dideles sportuojančių moterų grupes. Jos savaitgaliai visi laisvi, o aš tuo metu dirbu. Per tiek metų jau esame puikiai susidėlioję savo darbo ir užimtumo grafikus, tad sūnus visuomet prižiūrime patys – niekada neturėjom jokių auklių! Kartais, kai jaučiame, kad norime laiko dviese, patikime vaikučius močiutėms.

Mudviem su Agne labai svarbu rasti nors pusvalandį dienoje pasikalbėti prie kavos puodelio, o gal tiesiog pasivaikščioti: tokie paprasti dalykai mums teikia malonumą. Beje, šiemet pradėjome mokytis žaisti tenisą: šiuos užsiėmimus prilyginčiau aktyviam pasimatymui dviese.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI