JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Kaip namų sąlygomis sužinoti būsimo vaiko lytį? 6 lengvi būdai

Kaip namų sąlygomis sužinoti būsimo vaiko lytį? 6 lengvi būdai

Šiuos būdus, kaip namuose sužinoti, kas gims – berniukas ar mergaitė – perskaitėme užsienio mamų forumuose, kai kuriuos iš jų galima pamatyti nufilmuotus socialiniuose tinkluose.

Žinoti būsimo vaikučio lytį ar nežinoti, sprendžia būsimi tėvai. Vieni iš karto prašo gydytojo echoskopijos metu atskleisti, kas pilvelyje gyvena, kiti nori, kad tai būtų paslaptis ir lyties žinoti nenori.

Šiandien, kai kiekvienai nėščiajai atliekamas ultragarso tyrimas, ši galimybė yra įmanoma, tiesa, pasitaiko atvejų, kad medikai suklysta spėdami vaiko lytį ir vėliau teisinasi tuo, jog „ultragarsas tėra šešėlių mokslas”.

TAIP PAT SKAITYKITE:

3 priežastys, nulemiančios, ar vaikas augs agresyviu

Tikra istorija: man sakė, kad vaikas mirs arba gims neįgaliu

Metodai, apie kuriuos papasakosime, yra naminiai, tai yra, juos galima atlikti namuose be jokių medicinos prietaisų ir įrenginių. Tiesa, jų patikimumo niekas nėra įrodęs, todėl primename, kad į juos reikia žiūrėti labiau kaip į žaidimą, laisvalaikio praleidimo būdą, o ne rimtą prognozę.

Visgi, jei esate smalsūs, jums nesvetimas humoro jausmas, tikime, kad išbandysite šiuos būdus ir vėliau pasidalinsite savo patirtimi su mumis – ar spėjimas ir galutinis rezultatas sutapo.

Soda

Į švarų indą įpilkite šiek tiek savo šlapimo. Tada į jį įdėkite du valgomuosius šaukštus sodos. Jeigu šlapimas pradeda burbuliuoti, putoti, stipriai šnypšti, tikėtina, kad gims berniukas. Jeigu reakcijos nėra arba ji labai nedidelė – soda šlapime nesukelia putojimo, burbuliavimo, šnypštimo, gims mergaitė.

Raudonasis kopūstas

Nusipirkite raudonąjį kopūstą ir supjaustykite jį. Užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite dešimčiai minučių. Nukoškite kopūstus ir skystį supilkite į atskirą indą. Tada į atskirą indelį įpilkite savo šlapimo ir sumaišykite jį su kopūsto skysčiu. Stebėkite, kokia spalva nusidažys skystis.

Jeigu nusidažė raudonai, rausvai – tikėtina, kad nešiojate berniuką, jeigu spalva violetinė (arba į mėlynumą) – greičiausiai gims mergaitė.

Žiedas ant siūlo

Tam reikia jūsų vestuvinio žiedo – užriškite jį ant siūlo ir palaikykite virš pilvo. Jeigu žiedas linguoja į šalis, tikėtina, jog laukiatės berniuko, jeigu žiedas sukasi ratu – spėjama, kad bus mergaitė.

Lyginis ir nelyginis skaičius

Kalbama, kad šis būdas atėjęs iš senovės Majų kultūros. Būsimo vaiko lytį galima spręsti pagal mamos amžių pastojimo laiku bei metus, kada vaikutis pradėtas. Jeigu ir mamos amžiaus, ir metų skaičius yra lyginis arba nelyginis, tada gims mergaitė. Jeigu mamos amžius ir pastojimo metai nesutampa – vienas yra lyginis, kitas – nelyginis, gims berniukas.

Mamos grožis ir vaiko lytis

Manoma, kad jei būsima mama pilve nešioja mergaitę, ši iš jos atima visą grožį – mamos oda būna spuoguota, atsiranda dėmių. Tuo tarpu jei gims berniukas, moteris savo išorinio grožio ir spindesio nėštumo metu nepraranda.

Kinų kalendorius

Kaip pasakoja legenda, būsimo vaiko lyties nustatymo lentelė buvo palaidota karališkame kape Kinijoje, o nuo tada, kai buvo surasta, naudojama spėjimui, kas gims – ji ar jis? Lentelė pagrįsta mamos amžiumi ir pastojimo mėnesiu. Apie ją TavoVaikas.lt portale jau rašėme ir jos pagrįstumu galite įsitikinti čia.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 6 mėnesių žurnalo “TAVO VAIKAS” prenumeratą.

_loadQuiz(13404);

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI