JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Pavyko nufilmuoti itin retą gimdymo atvejį

Pavyko nufilmuoti itin retą gimdymo atvejį

Gimdymas yra nenuspėjamas – šia amžina tiesa įsitikiname kone kasdien, matydami ir girdėdami įvairiausių neįtikėtinų istorijų apie jį.

Štai šiomis dienomis socialiniuose tinkluose sensacija tapo vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas itin retas gimdymas. Įrašu pasidalino Dr. Wagner R. Hernandez iš Brazilijos savo instagramo paskyroje.

Vaizdo įraše įamžinta cezario pjūvio operacija, kurios metu gimsta ketvertukas. Visi keturi naujagimiai gimsta nesuplyšusiame vandenmaišyje, apsupti vaisiaus vandenų.

View this post on Instagram

Quadrigêmeos empelicados! Cesariana rara em que os bebês nasceram dentro de suas “bolsas”. #quadrigemeos #partogemelar #gemeos #twins #partoempelicado #cesarea #33semanas #gravidez #gravidezgemelar #empelicado #obstetricia #gravidezaltorisco #partoquadrigemeos

A post shared by Dr. Wagner R. Hernandez (@drwagnerhernandez) on

Tokia būsena yra tarsi tarpinė tarp gyvenimo mamos įsčiose ir gimimo šiame pasaulyje. Deguonį mažylis gauna per virkštelę, jį šildo ir saugo vaisiaus vandenys. Taigi, naujagimis yra visiškai saugus. Gimdymo metu taip nutinka itin retai.

Jeigu vaikas gimsta su vandenmaišiu, toiu atveju akušerė ar gydytojas rankomis praplėšia vandenmaišį ir naujagimis iš vandens patenka į sausumą. Įrašas labai tiksliai atskleidžia, kokioje pozoje mamos įsčiose gyvena vaikelis.

Paprastai prasidėjus gimdymui vaisiaus vandenų pūslė plyšta savaime, ir vaisiaus vandenys nuteka patys. Dar gali būti, kad juos tenka dirbtinai nuleisti jau gimdymo namuose – tą padaro gimdymą prižiūrintis medikas. Vandenmaišyje esantys vaisiaus vandenys įprastai būna skaidrios spalvos, juose visus devynis mėnesius gimdoje ir gyvena bei juda vaisius.

Vaizdo įrašas susilaukė didžiulio dėmesio ir sparčiai ėmė plisti ir po kitus socialinius tinklus.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI