JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Astrologija: kaip auklėti gruodžio mėnesį gimusius vaikus?

Astrologija: kaip auklėti gruodžio mėnesį gimusius vaikus?

Gruodis – dvyliktasis metų mėnuo. Numerologiškai skaičių 12 galime nagrinėti atskirai: kaip vienetą, kuris simbolizuoja asmenybę, ir dvejetą, simbolizuojantį energiją.

Žmonėms, gimusiems dvyliktąjį mėnesį, tikrai pakanka energijos tam tikriems tikslams siekti ir pasiekti. Turint omenyje kitą reikšmę, gruodžio mėnuo simbolizuoja tam tikrą užduotį, kuri stipriai susijusi su emocionaliu ryšiu, vadinasi, šį mėnesį gimusiems žmonėms reikia labai stengtis kiek tik įmanoma palaikyti gerus santykius su savo tėvais, ypač būtina mokėti juos palaikyti ir paguosti.

Gruodinukams vaikams reikia išugdyti labai tvirtą ir tamprų ryšį su tėvais ir kitais artimaisiais. Nuo pat mažens gruodžio mėnesį gimusieji turi mokėti palaikyti tėvus, juos užjausti, paguosti, sako astropsichologė Samanta Zachh.

Gruodžio Šauliukai

Gruodžio mėnuo yra Šaulio astrologinio ženklo pradžia. Dvyliktąjį mėnesį gimusiųjų šauliškos savybės labiau išugdytos ir išreikštos, jų tikslai tarsi aiškesni, turi daug daugiau optimizmo. Visi Šauliai linkę į optimizmą, sėkmę ir laimę, jiems tai tarsi įgimta. Šie žmonės to nori įvairiausiose srityse – tiek visuomenėje, tiek šeimoje. Šauliukų geranoriškumas tarsi atkeliauja iš vidaus. Kartais ir jiems gali pasireikšti šiek tiek agresijos, bet tikrai ne piktybiškai ar specialiai. Taip jie stengiasi apginti savo pasaulėžiūrą ir vertybes.

Šauliukus traukte traukia kelionės, ypač po užsienį. Užaugę jie tikrai bent kartą gyvenime pasiims savo tėvus į kelionę drauge. Gruodžio mėnesį gimusieji niekada nestovi vienoje vietoje, jie tarsi su varikliuku, kuris varo į priekį, jų tikslas – eiti, daryti, siekti tobuliausio varianto. Bent jau bandyti. Šauliukui svarbu sukurti tvirtą savo paties autoritetą. Gruodžio mėnesį gimusieji yra pajėgūs pakeisti kitų žmonių nuomonę ar net pasaulėžiūrą. Jei ne labai plačiai, tai bent jau savo artimųjų rate. Šauliukams ne tik svarbu suteikti kuo daugiau žinių, bet ir atskleisti gilesnę jų prasmę. Jiems svarbu žinoti ir suvokti, kad pasaulis yra labai platus, kad šalia mūsų egzistuoja dar daugybė kultūrų ir papročių.

Gruodinukas turi suvokti, kad jis yra to didelio pasaulio dalis ir ne pati menkiausia, o lygiavertė. Parodykite savo Šauliukui, kad jis – tarsi viena dėlionės dalis beribiame paveiksle. Šauliukams paprastai kyla daug klausimų, jiems reikia atsakyti ne paviršutiniškai, o giliai, pasistengus ir pasiruošus, jei patiems tėvams stinga žinių. Jiems tinka ir patinka teorinės žinios. Šauliukams, kaip niekam kitam, itin svarbus ryšys su tėvais, jų autoritetas. Jei keliaujate su Šauliuku, darykite tai kartu visomis prasmėmis. Kelionėje negali būti taip: tėvai sau, vaikai sau. Pasaulį turite pažinti kartu, vaizdžiai tariant, susikibus už rankų.

Gruodžio Ožiaragiai

Ožiaragiams labai svarbu karjera, jų statusas visuomenėje, pasiekimai, jie gal lėtesni nei gruodžio Šaulių, tačiau užtikrinti. Gruodžio Ožiaragiai, siekdami tikslų, geba stipriai valdyti savo norus. Ožiaragiukai gali susigalvoti sau daug taisyklių, rėmų, savęs apribojimo. To iš tiesų ne visada reikia, bet tokios savybės kartais praverčia, kuriant savo gyvenimo strategijas ir planus. Dvyliktojo mėnesio Ožiaragiams reiktų bandyti savo tikslus derinti su tėvais, t. y. nepamiršti jų net užaugus.

Gruodinukams Ožiaragiams tai yra gerokai sunkiau nei Šauliukams, nes jiems nebūdingas emocionalumas, todėl jie savo tėvams labiau linkę padėti ne paguodos žodžiais, rūpesčiu, o paprasčiausiai materialiai, be papildomų emocijų. Vargu ar reiktų iš Ožiaragiuko tikėtis didelio jausmų demonstravimo. Gruodžio Ožiaragiai nori taisyklių ir disciplinos sau, bet drauge – kad jų sukurtų taisyklių laikytųsi ir kiti. Paprastai tariant, gruodžio Ožiaragiams būdingas noras kontroliuoti viską ir visus. Jeigu jie sugeba užaugę save labiau kontroliuoti, jie gali taip puikiais vadovais.

Kuo skiriasi gruodžio Ožiaragiai nuo sausio? Pastarieji tarsi labiau subrendę, jie turi daugiau išminties ir intelekto. Gruodžio Ožiaragiukams net suaugus būdingas vaikiškumas ir naivumas. Gali pasirodyti, kad jie nežino, ko nori ir kokių tikslų siekia. Ožiaragiukai paprastai atrodo subrendę ne pagal savo amžių, jie pasąmoningai mąsto apie rezultatą, taip patenkindami savo ambicijas. Tokiems vaikams svarbi tam tikra disciplina ir supratimas, kad, žingsnis po žingsnio darydami tam tikrus dalykus, jie sugebėtų pasiekti savo tikslų.

Tėvams taip ir reikėtų paaiškinti gruodžio Ožiaragiukams: jeigu nori pasiekti tokį tikslą, turi prieš tai atlikti tam tikrus veiksmus. Taisyklės, apribojimai ir disciplina gruodžio Ožiaragiukams tikrai tinka, aišku, neperlenkiant lazdos. Tėvai turi būti ne tik muštruotojai, bet ir partneriai, kurie parodo savo vaikui Ožiaragiui, kaip malonu pasiekti savo tikslų ir tuo pelnytai didžiuotis. Tik svarbu, kad tikslas būtų paties vaiko, o ne tėvų užgaida ar jų pačių neišsipildžiusių lūkesčių tenkinimas!

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI