JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Dienos horoskopas mamai: gegužės 2 d.

Dienos horoskopas mamai: gegužės 2 d.

Astrologinė prognozė gegužės 2-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS

Šiandien galbūt negausite to, ko norite ar, ko tikitės, arba susidursite su artimųjų nepritarimu, net išdavyste. Nebūkite pernelyg kritiški ir negailestingi tiems. Gali tekti atleisti.

JAUTIS

Regis, turėsite nelabai malonių pareigų, susijusių su finansais, apskaita. Galbūt teks imti paskolą ar skolintis.

Bus sunku išsisukti nuo keblaus įsipareigojimo.

DVYNIAI

Tai gali būti labai aktyvi diena, kupina įvairiausių kontaktų. Akivaizdu, jog ne visi jie bus malonūs ir draugiški. Gali būti kalbama ne tik apie naujus planus, bet ir apie skolas, nusivylimus.

VĖŽYS

Nelengva diena, ypač jeigu teks įtemptai dirbti ir stengtis kažkam įtikti. Stokosite kantrybės, o susikaupusios neigiamos emocijos vakare gali prasiveržti grubių žodžių lavina.

LIŪTAS

Ši diena gali iškelti nelengvų iššūkių, susijusių su ateitimi, studijomis, kvalifikacija, perspektyvomis. Nepykite ant tų, kurie verčia jus mokytis. Tai išeis į naudą.

MERGELĖ

Kažkas jums gali priminti neįvykdytus pažadus ir pareikalauti juos išpildyti. Nepykite ant jų. Gandai, nuojautos gali tapti realybe.

SVARSTYKLĖS

Regis, mintys suksis apie politiką, užsienį, emigraciją. Galbūt jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos juridinius klausimus.

SKORPIONAS

Šiandien galite apsispręsti dėl grožio procedūrų, kitaip tariant, išvaizdos tobulinimo. Labai svarbu neignoruoti organizmo negalavimų, rūpintis sveikata, ją tausoti.

ŠAULYS

Šiandien prioritetu gali tapti vaikai, temos apie augančią kartą, ugdymą, sportą ar pan. Deja, bet gali būti, kad teks drausminti savo vaikus, dėl kurių sulaukėte nusiskundimų.

OŽIARAGIS

Nemažai dėmesio šiandien pareikalaus namai. Galbūt pajusite būtinybę surengti šeimos pasitarimą gyvenimo sąlygų, pareigų ir teisių klausimu.

VANDENIS

Šiandien teks rūpintis materialiais klausimais. Ramybės neduos ir darbiniai dalykai. Tikėtina, jog nerimo gali sukelti studijų atsiskaitymai, darbų ataskaitos.

ŽUVYS

Šiandien bus nemažai kalbų ir darbų apie kainas, nekilnojamąjį turtą. Galbūt su kažkuo tarsitės dėl bendro verslo, projekto, paskolos. Galite patirti konkurentų, oponentų pyktį ir išpuolius.

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI