JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
„Samsung Frame TV“ kviečia vaikus dalyvauti piešinių konkurse – laukia išties išskirtiniai prizai!

„Samsung Frame TV“ kviečia vaikus dalyvauti piešinių konkurse – laukia išties išskirtiniai prizai!

Spalio mėnesį prasidėjo „Samsung Frame TV“ inicijuotas piešinių konkursas „Mano herojus“, kuriame kviečiami dalyvauti mokyklinio amžiaus vaikai ir jaunuoliai. Konkursas skatina vaikus išlaisvinti savo kūrybiškumą ir saviraišką – juk kiekvienas piešinys yra ypatingas. Be to, konkurso laimėtojų laukia išties fantastiški prizai!

Neabejotinai, piešimo terapija šiuo metu sulaukia didžiulio susidomėjimo. Šį užsiėmimą vertina ir rekomenduoja psichologai, o juo susižavi ir nusprendžia išbandyti tiek vaikai, tiek suaugę. Piešimas skatina kūrybiškumą, lavina vaizduotę ir suteikia begalę gerų emocijų. 

 

„Siekiame paskatinti vaikus ir jaunuolius atskleisti dar neatrastus gebėjimus, talentus ar puoselėti jau turimus, todėl kviečiame visus sudalyvauti mūsų piešimo konkurse „Mano herojus“. Norime parodyti, kad vaikų piešiniai nusipelnė būti matomi, todėl konkurso laimėtojams norime padovanoti ne tik daiktinius prizus, bet ir pastūmėti didžiuotis savimi. Tad nusprendėme konkursui nupieštus piešinius parodyti „Samsung The Frame“ televizoriaus reklaminėje kampanijoje“, – pabrėžia „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė Baltijos šalims Liga Bite.

„Samsung Frame TV“ kviečia vaikus dalyvauti piešinių konkurse – laukia išties išskirtiniai prizai!
„Samsung Frame TV“ kviečia vaikus dalyvauti piešinių konkurse – laukia išties išskirtiniai prizai!
Partnerio archyvas

 

Išskirtiniai prizai laimėtojams

 

Be abejonės, kiekvienas vaikas turi savo mylimiausią herojų, o jį įamžinęs popieriaus lape gali sudalyvauti vaikų piešimo konkurse „Mano herojus“. Kas žino, gal šįsyk jo herojus padės iškovoti pergalę ir pelnyti išties vertingus prizus: naująsias „Galaxy Buds2“ ausines, skirtas muzikinėms pertraukėlėms, „Galaxy Tab S7 FE“ planšetę – kūrybiškumo lavinimui ar stilingąjį „The Frame“ televizorių – įdomiam ir turiningam laisvalaikiui.

 

„The Frame“ gyvenimo būdo televizorius pagrindiniu prizu tapo tikrai ne be priežasties – jis namų erdvę pavers nesibaigiančia šedevrų galerija, kurioje išdidžiai galės puikuotis ir vaikų nupiešti piešiniai. Vos tik jį įjungus, jis veikia kaip išmanusis televizorius. Išjungus – „The Frame“ ekrane rodomi įvairūs meno kūriniai.

 

Dalyvauti konkurse kviečiami vaikai ir jaunuoliai nuo 7 iki 18 metų amžiaus. Jų laukia išskirtinis prizas – teisėjų išrinkti piešiniai, kartu su didžiojo prizo laimėtojo kūriniu bus įtraukti į „The Frame“ lauko reklamų plakatus.

 

Jeigu pažįstate kandidatą, kuris mėgsta piešti ir norėtų pasidalinti savo talentu su visais meno mylėtojais, nedvejokite, paskatinkite išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti konkurse. Pateikti piešinius konkurso puslapyje galima iki spalio 31 d.

 

Konkurse teisėjaus menininkė Skaistė Semenikė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro dėstytojas Algimantas Žadeikis bei „Samsung Electronics Baltics“ televizorių pardavimų vadovas Miroslavas Ramanavičius.

 

Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas rasite: www.manopaveikslas.lt

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI