JUS PASITINKA ATSINAUJINĘS TAVO VAIKAS
Edukaciniai žaidimai vaikams internete 

Edukaciniai žaidimai vaikams internete 

MŪSŲ MISIJA – paversti kiekvieno vaiko mokymosi procesą smagiu

Internetiniai žaidimai – tai neatsiejama šiuolaikinės vaikystės dalis. Tikslingai parinkti edukaciniai žaidimai yra puiki priemonė, padedanti vaikams ugdytis realiame gyvenime reikalingus įgūdžius.

Svetainės www.chickimap.com žaidimai yra suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: matematinius, kalbos ugdymo ir pažinimo žaidimus. Žaisdami vieni ar su grupe draugų, vaikai susipažins su skaičių ir raidžių pasauliu, mokysis skaičiuoti, rašyti ir skaityti. Pagilins žinias apie mus supančią aplinką, ugdysis dėmesingumą, lavins smulkiąją motoriką, akies ir rankos koordinacijos įgūdžius, o svarbiausia – išmoks daug naujų ir būtinų dalykų.

Žaismingi Čikiai moka net keturias kalbas – lietuvių, anglų, rusų, lenkų! Tad jei žaidimai gimtąja kalba taps per lengvi – metas mokytis užsienio kalbos. Taip pat tai puiki platforma vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, ar kitataučiams, norintiems greičiau išmokti valstybinę kalbą.

www.chickimap.com
www.chickimap.com
Partnerio archyvas

Mūsų šūkis: ,,Mokytis kartu su Čikiais smagu!“ Taigi, linkime smagaus, prasmingo laiko, padedančio siekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

www.chickimap.com svetainė – nauja, lietuvių kurta edukacinių online žaidimų vaikams svetainė, skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikams. Priklausomai nuo vaiko gebėjimų, galima pasirinkti lengvesnius ir sudėtingesnius žaidimus. Žaidimai suskirstyti į tris pagrindines kategorijas: matematinius, kalbos ugdymo ir pažinimo žaidimus, kuriuos galima žaisti telefonu, planšete, kompiuteriu, interaktyvia lenta ar kitais išmaniaisiais įrenginiais.

Žaisdami www.chickimap.com internetinius žaidimus, vaikai:

• Susipažins su skaičių ir raidžių pasauliu, mokysis skaičiuoti, rašyti ir skaityti. Pagilins žinias apie mus supančią aplinką, ugdysis dėmesingumą, lavins smulkiąją motoriką, akies ir rankos koordinacijos įgūdžius, o svarbiausia – išmoks daug naujų ir būtinų dalykų.

• Galės žaisti edukacinius žaidimus net 4 kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, lenkų!

• Kiekvieną mėnesį atras vis naujų žaidimų. 

www.chickimap.com
www.chickimap.com
Partnerio archyvas

Yra galimybė išbandyti nemokamą pirmąjį žaidimą „Loginė seka“.

Narystę prie www.chickimap.com žaidimų gali įsigyti:

• Privatūs asmenys (tėvai): yra galimybė pasirinkti 1 savaitės, 1 mėnesio arba 3 mėnesių narystės planus.

• Organizacijos (ikimokyklinio, pradinio, neformaliojo ugdymo ir kt. įstaigos): organizacijoms taikomi narystės planai turint 12 prieigų (galės žaisti 12 naudotojų vienu metu). Yra galimybė pasirinkti 1 mėnesio, 6 mėnesių arba 1 metų narystės planus.

 

www.chickimap.com galima sekti:

„Facebook“, „Instagram“, „Youtube“.

 

author avatar
super_admin
Mano išsaugoti straipsniai

SKAITOMIAUSI