Velykos – tai ne tik margučiai ir pavasario šventė, bet ir proga susirinkti prie stalo su šeima bei artimiausiais.
Receptai
Naujausias
Per Velykas stalai paprastai lūžta nuo įvairiausių patiekalų – nuo tradicinių įdarytų kiaušinių, salotų iki išskirtinių mėsos patiekalų. Žuvies, jūros gėrybių receptus taip pat daugelis drąsiai įtraukia į vaišes, pastebi Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.
Rinkodaros specialistė, visuomenininkė Dovilė Filmanavičiūtė per Velykas lankys giminaičius Pasvalyje ir Panevėžyje.
Tokius pusryčius leidžiame sau dažniausiai savaitgaliais, bet varškėtukai ant pusryčių stalo darbo dienos rytą - tikra šventė visai šeimai. Minkšti ir labai skanūs....
Visuomenėje, kurioje atrodo, kad viskas jau yra atrasta ir išbandyta, maisto tinklaraštininkai įrodo priešingai – jie atveria duris naujiems, dar neragautiems skoniams.
Koldūnai – vienas tų patiekalų, kuris dažnai primena vaikystę, jaukius šeimos susibūrimus ar net močiutės virtuvę.
Aplinkos ministerija primena, kad atėjus pavasariui miškuose atgyja ne tik žaluma, bet ir jautrios augalų rūšys, tarp jų – meškiniai česnakai.
Yra blynų… ir yra čirviniai blynai – traškūs išorėje, minkšti viduje, o svarbiausia – širdelės formos, kurių neįmanoma atsisakyti!
Kulinarinių knygų autorė, maisto tinklaraštininkė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson siūlo išmėginti 3 savo mėgstamus receptus.
Priešpiečių dėžutė yra puiki priemonė įpratinti vaikus užkandžiauti sveikai ir subalansuotai. Štai keli patarimai, kaip sudaryti sveiką, įvairų ir skanų užkandžių meniu:
Pavlova – tai vienas iš populiariausių ir įspūdingiausių desertų, kuris sužavėjo daugelį žmonių visame pasaulyje.
Manų košė – vaikystės skonis, greitas pusryčių sprendimas ir vienas universaliausių patiekalų. Tačiau dažnai žmonės susiduria su tuo pačiu iššūkiu: košė sutraukta, sulipusi į gumulėlius arba per tiršta. Kodėl taip nutinka ir kaip to išvengti?